Pripravovaný Xiaomi Mi Note 10 bude výkonnejším modelom modelu Xiaomi Mi CC9 Pro

xiaomi mi note 3 uvodny_opt
Zdroj: Produktová fotografia

Len nedávno sme vás informovali o odhalení prvých špecifikácií pripravovaného smartfónu Xiaomi Mi CC9 Pro, ktorý sa má stať prvým smartfónom s piatimi fotoaparátmi na zadnej strane, pričom bude vybavený až 108 Mpx hlavným snímačom. Najnovšie informácie, pochádzajúce najmä zo sociálnej siete Twitter ale poukazujú na fakt, že spoločnosť Xiaomi má v pláne predstaviť hneď niekoľko naozaj zaujímavých smartfónov.

Xiaomi Mi Note 10

Po boku nového Xiaomi Mi CC9 Pro, už 4. novembra, bude podľa všetkého predstavený aj už na našom webe spomínaný Xiaomi Mi Note 10, o ktorom sme doposiaľ príliš technických špecifikácií nevedeli.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Novinka s názvom Xiaomi Mi CC9 Pro síce bude patriť medzi najnovšie kúsky z výrobne Xiaomi, no po výkonnostnej stránke by malo ísť o smartfón vyššej strednej triedy. V jeho útrobách totižto nájdeme procesor Snapdragon 730G a práve tento parameter bude v porovnaní so smartfónom Mi Note 10 kľúčový. Ako napovedajú zahraničné zdroje, práve Mi Note 10 bude výkonnejším z dvojice novo-predstavených modelov.

Rozdiely medzi jednotlivými verziami

Čo sa ostatných špecifikácií týka, je pravdepodobné, že Xiaomi siahne po identických špecifikáciách, ako v prípade smartfónu Mi CC9 Pro. Treba však brať na vedomie, že Xiaomi podľa všetkého predstaví po dve výkonnostné verzie z radov Mi Note 10. V praxi by to teda znamenalo, že výkonnostný rozdiel by sme mali nájsť aj v rámci modelov Mi Note 10 a Mi Note 10 Pro. Výkonnostný rozdiel bude v tomto prípade značiť rozdiel medzi procesormi Snapdragon 855 a Snapdragon 855+, ktorý by sme mali nájsť vo výkonnejšom modeli. Samozrejme, na definitívne potvrdenie našich úvah a všetkých doposiaľ známych informácií si musíme počkať do samotného predstavenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre