SpravodajstvoWindows

Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Spoločnosť Microsoft s aktualizáciou Windows 10 Anniversary, si pre používateľov operačného systému Windows 10, pripravila veľkú novinku. Microsoft sa totiž rozhodol pridať tmavú tému do Windowsu, ktorá dokonca ovplyvní kombináciu farieb aj u Prieskumník súborov, ktorý používame na svojom počítači pravdepodobne deň aj noc.

Prieskumník súborov je dôležitou súčasťou systému Windows, pretože práve cez neho hľadáme súbory uložené v našom počítači. Či sa už teda chceme dostať do dokumentov, do stiahnutých súborov alebo dnes už do menej používaného Céčka či Déčka, vždy si otvoríme Prieskumník súborov. Ten by v novej aktualizácii mohol získať nové farby. Prieskumník súborov bude v kombinácii s tmavou témou určite dobrým krokom zo strany Microsoftu, keďže mnoho používateľov uvíta možnosť zvolenia si čo najviac vyhovujúcej farby. Čierna zároveň prispeje k menšiemu „ťahaniuočí hlavne pri práci v noci alebo pri slabšom svetle.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prieskumník súborov
Zdroj: neowin.net

Tmavá téma pre Prieskumník súborov je samozrejme neohlásenou funkciou, takže je stále možné, že v určitom okamihu sa ešte môžeme dočkať jej vyradenia alebo zmeny farieb či celkového rozloženia. Isté však je, že ak všetko pôjde ako má a tmavá téma sa osvedčí, do ostrej prevádzky ju môže Microsoft zaradiť už na jeseň tohto roka, kedy bude k dispozícii opäť ďalšia väčšia aktualizácia.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close