APLIKÁCIE A HRY

Pridajte si prehliadač Chrome alebo Firefox do funkcie Časová os už dnes | NÁVOD

Len pred niekoľkými dňami sme Vás informovali o veľkom úspechu vývojára menom Dominic Haas, ktorý sa snažil o vytvorenie rozšírenia pre internetové prehliadače Google Chrome a Mozilla Firefox, aby ich mohol zosynchronizovať s funkciou Časová os v operačnom systéme Windows 10. Vývojár sa po pár dňoch opäť ohlásil svetu prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde informoval o dokončení potrebného rozšírenia. Rozšírenie je voľne stiahnuteľné pre internetové prehliadače Google Chrome, Mozilla Firefox a Vivaldi.

Funkcie rozšírenia:

 • Zosynchronizujte si históriu prehliadania s Časovou osou vo Windowse 10, získajte ku nej prístup neskôr alebo na inom zariadení s rovnakým účtom Microsoft.
 • Nastavte si čas, ktorý musíte stráviť na navštívenej stránke, aby sa uložil na Časovú os systému Windows 10. (predvolený čas je 8 sekúnd)
 • Pokračujte v prehliadaní na inom zariadení iba stlačením aktuálnej karty, ktorá sa bude ihneď zdieľať s ostatnými zariadeniami s rovnakým účtom Microsoft.

Ako si stiahnuť a aktivovať rozšírenie

Stiahnutie a nastavenie rozšírenia si ukážeme na príklade prehliadača Google Chrome. V ostatných podporovaných prehliadačoch je postup takmer totožný.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
 • Kliknite na tlačidlo nižšie, čím sa vám otvorí stránka obchodu Google. V otvorenom okne kliknite na tlačidlo + PRIDAŤ DO CHROMU.

  Zdroj: vlastný

 • Po otvorení upozornenia kliknite na tlačidlo Pridať rozšírenie.

  Zdroj: vlastný

 • Následne Vám v pravom rohu vyskočí upozornenie o pridaní rozšírenia.
 • Kliknite na ikonu rozšírenia v pravom hornom rohu prehliadača.

  Zdroj: vlastný

 • Kliknite na tlačidlo Sign in with your Microsoft Account a následne sa prihláste do svojho konta Microsoft.

  Zdroj: vlastný

Pokiaľ si chcete užívať plnohodnotnú synchronizáciu na všetkých vašich zariadeniach, rozšírenie určite odporúčame. Funguje skvelo a vývojár plánuje časom pridávať rôzne vylepšenia. Rozšírenie pre vybrané internetové prehliadače si môžete stiahnuť prostredníctvom tlačidiel nižšie.

Timeline Support
Timeline Support
Developer: Dominic Maas
Price: Free
Timeline Support
Timeline Support
Developer: Grid Entertainment
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Twitter – Dominic Maas)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close