Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Aktuálne kúpiš túto Xiaomi kolobežku lacnejšie ako Číňania! PS: dostupná je z EÚ skladu a tak môžeš na nej jazdiť už o pár dní

Ak nechete čakať a chcete Xiaomi kolobežku zakúpiť ihneď a na Slovensku s 2 ročnou zárukou, môžete vyskúšať ponuku ProGamingShop.sk kde nájdete širokú ponuku elektrických kolobežiek aj iných značiek ihneď k odberu.


Jedným z stále viac a viac populárnych dopravných prostriedkov je aj eletrická kolobežka, tak prečo si neuľahčiť prepravu po meste práve prostredníctvom krásavca nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupná je aj z EÚ skladu zahraničného obchodu

Prémiová Xiaomi kolobežka M365

Okrem unikátneho dizajnu, ktorý nadchne nejedného nadšenca moderných technológií ponúka aj atraktívne parametre. Začneme váhou, ktorá je len 12,5 kg. V rámci nej výrobca implementoval motor s maximálnym výkonom 500 W, ktorý dokáže poskytnúť dostatok energie na dosiahnutie rýchlosti až 25 km/h. Pri takejto rýchlosti sú potrebné aj kvalitné brzdy, ktoré v tomto prípade tvoria diskové brzdy s technológiou E-ABS, ktorá sa stará o bleskové zastavenie s brzdnou dráhou len 4 metroch. V útrobách zariadenia sa schováva akumulátor o veľkosti 18 650 mAh, s ktorým prejdete až 30 km dlhú trať.

Zdroj: Xiaomi

Okrem výkonných „čriev“ kolobežka obsahuje viacero vychytávok ako je napríklad inteligetná technológia BMS (battery management system), ktoré využíva kinetickú energiu na spätné nabíjanie, zároveň kontroluje aj stav batérie prostredníctvom diód umiestnených na kormidle kolobežky, aby však toho nebolo málo tak je možné kolobežku spárovať aj s aplikáciami ako MiHome alebo Xiaomi App .  Aplikácie pritom ponúkajú viacero dodatočných funkcií, napríklad meranie vzdialenosti, ktorú ste prešli, informácie o aktuálnej rýchlosti a ďalšie.  Mnohých poteší určite aj nosnosť kolobežky, ktorá je až 100kg. Nechýba ani odolnosť voči vode (IP54), rýchle nabíjanie, ktoré prebehne za zhruba 5 hodín či možnosť jej zloženia. Inými slovami, kolobežka je vhodným spoločníkom na cesty či mimo nich, kde ju jednoducho vieš ten kúsok po nevyhovojúcom povrchu preniesť.

Mimochodom, čerešničkou na torte je jej dostupnosť  z EÚ skladu PS: vďaka EÚ skladu sa nemusíš báť žiadnych dodatočných poplatkov teda okrem poštovného, ktoré ťa bude stáť asi 5€, preto ti odporúčame dlho neváhať a to z dôvodu, že ponuka je časovo obmedzená.

Zdroj: vlastný

Dostupná je z EÚ skladu  za cenu, ktorá sa tak často nevidí

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close