Spravodajstvo

Predstavujeme Onda oBook 11 Pro, čínsku kópiu Surface Booku

Surface Book predstavuje ukážku jedného z najväčších pokrokov v oblasti hybridnej technológie, aký sme na trhu mohli vidieť za posledné roky. Kombinuje to najlepšie z tabletu a laptopov a tlačí túto technológiu až k limitom. Keď bol Surface Book oznámený minulý október, tak bolo iba otázkou času, kedy sa niekto z Číny chytí tejto novinky a bude ju chcieť reprodukovať.

Takýmto príkladom je Onda, čínsky výrobca, ktorý ako prvý vyrobil karbónovu kópiu Surface Booku. Tento kúsok sa volá Onda oBook 11 Pro a má 11.6 palcovú HD obrazovku so 4GB RAM a Intel Core m3 procesorom. Vizuálne sa Onda odlišuje iba tým, že má klávesnicu a touchpad čierný namiesto bielej, ako to je u Surface Bookov. Okrem toho ide o takmer identickú kópiu Surface Booku, čo sa týka dizajnu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

onda obook

zdroj: Mobile Scout

Kvalitu Onda oBooku 11 Pro zatiaľ ešte nevieme posúdiť v porovnaní s originálnym Surface Bookom, ale už zo skúsenosti vieme, že výrobcovia z Číny vedia už v tejto dobe plnohodnotne konkurovať oveľa nižšou cenou originálny výrobcom bez zníženia pozorovateľnej kvality pre bežného uživateľa, čoho dôkazom sú viaceri výrobcovia smartfónov z Číny. Dúfame teda, že oBook 11 Pro nebude žiadnou výnimkou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close