Predstavenie nových iPhone 12 smartfónov je údajne predo dvermi. Poznáme aj predpokladaný termín

Malo by sa tak stať počas online konferencie Keynote v priebehu septembra

iPhone 12_produktova rada mobilov
Zdroj: Youtube (EverythingApplePro)

Predstavenie novej produktovej rady smartfónov spoločnosti Apple, iPhone 12, je údajne predo dvermi. Posledné mesiace sa o uvedení nových smartfónov špekulovalo vcelku vo vysokej miere. Niektoré informácie hovorili dokonca o tom, že spoločnosť nové zariadenia predstaví až ku koncu roka. Druhým dychom treba dodať, že viacero zdrojov sa prikláňalo skôr ku termínu september-október. 

Najnovšie známy Twitter účet venujúci sa téme spoločnosti Apple prichádza s informáciami, že spoločnosť by mala predsa len predstaviť nové modely iPhone telefónov skôr. Konkrétne spomína  8. september. Malo by ísť však o online konferenciu. Reč je o udalosti Keynote. Pôjde teda o podobné predstavenie nových zariadení, ako sme mohli vidieť napríklad pri spoločnosti OnePlus, ktorá len pár dní dozadu predstavila nový model smartfónu Nord. Okrem iného Apple má údajne v pláne predstaviť aj nové Apple Watch, AirPower a iPad.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

iHacktuPro ďalej dodáva, že 27. októbra by mala mať spoločnosť Apple naplánovanú ďalšiu udalosť, počas ktorej predstaví ďalšie nové produkty. Konkrétne nový iPad Pro, Apple Glass AR a Mac Book.

Nové iPone telefóny by sa následne mohli ocitnúť v predaji už v priebehu októbra. Len pre zaujímavosť, posledné informácie na ktoré sme poukazovali ešte v polovici tohto mesiaca hovoria, že cena zariadení by mala byť opäť vyššou. Najlacnejší model by mal stáť 749$ (5.4“), pričom ten najdrahší bude stáť 1099$. Druhým dychom treba dodať, že ide o ceny určené pre americký trh. V našom regióne si teda priplatíme extra poplatky spojené s dovoznými nákladmi (napr. clo,..).  Mimochodom, informácie z polovice tohto mesiaca rovnako spomínali ako možný termín predstavenia nových iPhone 12 smartfónov v priebehu septembra.

iPhone 12_predpokladana cena
Zdroj: EverythingApplePro

Za spomenutie tiež stojí povedať, že spoločnosť Apple len nedávno prestavila novú verziu iOS. Ide konkrétne o iOS 14, ktorá priniesla viacero noviniek a vylepšení.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre