Predaje smartfónov z produktovej línie Redmi Note 8 dosahujú nový míľnik. Prispeli ste aj Vy do štatistík?

Lu Weibing prezrádza, koľko smartfónov predali z produktovej línie Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8 Pro kamera (1)
Zdroj: Youtube (Pandaily)

Produktová rada smartfónov Redmi Note 8 bola predstavené ešte v priebehu druhej polovice minulého roka. Lu Weibing, generálny riaditeľ spoločnosti Redmi, zverejnil na sociálnej sieti Weibo status, v ktorom bližšie približuje úspechy tejto rady smartfónov.

Lu Weibing_status
Zdroj: Lu Weibing (Weibo)

V publikovanom statuse píše, že predaje smartfónom Redmi Note 8 na globálnom trhu dosiahli za 2 mesiace od predstavenia prvých smartfónov, 5 miliónov predaných kusov. Za 3 mesiace predaje dosiahli už 10 miliónov predaných zariadení (v porovnaní s produktovou línie Note 7, spoločnosti sa to podarilo o 2 mesiace skôr) a predaje za 4 mesiace od uvedenia smartfónov na trhu, dosiahli 20-miliónov predaných zariadení. Ďalej dopĺňa, že k dnešnému dňu predaje na globálnom trhu dosiahli ďalší významný míľnik. Celkovo bolo doteraz predaných 30-miliónov smartfónov z produktovej línie Note 8.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Redmi Note 8_predaje na globlanom trhu
Zdroj: Lu Weibing (Redmi)

Len pre zaujímavosť, smartfóny Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro boli jedinými smartfónmi od Xiaomi, ktoré sa dostali do rebríčku 10 najpredávanejších smartfónov 4. kvartálu minulého roka. Rebríček ovládli hlavne telefóny spoločnosti Apple.

canalys_predaje smartfonov 4. kvartal 2019
Zdroj: Lu Weibing (Redmi)

Okrem iného v statuse vyššie píše, že produktová rada smartfónov Note 8 je primárne zamerané na záujmy mladých ľudí po celom svete, pre ktorých sú smartfóny ako šité. Ďalej píše, že tieto smartfóny sú nositeľmi novej technológie a sú vysoko kvalitné, pričom dodáva, že aj do budúcnosti budú prinášať obdobné zariadenia, aby si mohlo viac ľudí po celom svete užívať nové technológie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre