SpravodajstvoXiaomi

Pozrite si prvú reálnu fotografiu smartfónu Redmi Note 8 Pro. Vyzerá skvelo

Pozrite si prvú reálnu fotografiu zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktorého dizajn sa nesie v duchu zariadenia K20 Pro.

Predstavenie smartfónov Redmi Note 8Redmi Note 8 Pro sa pomaly, ale isto blíži. Naplánované je na 29. augusta, teda takto o týždeň.

O  smartfónoch Redmi Note 8 a 8 Pro vieme, že budú predstavené po boku chytrej televízie Redmi TV. Ďalej, spoločnosť Mediatek dnes v skorých raných hodinách odhalila, že bude pre smartfóny  dodávať procesory. Konkrétne radu herných procesorov  Helio G90T.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pozrite si prvú reálnu fotografiu zariadenia Redmi Note 8 Pro

Portál Gizmochina.com prišiel s  reportom, v ktorom ukazuje fotografiu zadnej steny zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktoré má byť predstavené už o pár dní. Fotografia zariadenia odhaľuje vzhľad, ktorý sa nesie v dizajnovom jazyku smartfónu K20.

Redmi Note 8 Pro prva realna fotografia
Zdroj: Gizmochina.com

Horná polovica telefónu je vybavená vertikálnym modulom, ktorý obsahuje tri kamerové senzory a pod ním je snímač odtlačkov prstov. V pravo je štvrtý snímač kamery umiestnený pod LED bleskom.

Mimochodom, smartfón by mal byť vybavený rýchlym nabíjaním do 18W a  48-megapixelovým snímačom. Pro verzia zariadenia by mala okrem toho disponovať aj vodným chladením, narozdiel od Note 8 verzie smartfónu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close