Spravodajstvo

Potrebujeme Surface telefón, vraví hlava marketingového oddelenia Microsoftu

Chris Capossela, hlava marketingovej divízie Microsoftu, v rozhovore pre spoločnosť TWiT networks v rozhovore Windows Weekly, hovoril o viacerých svojich domnienkach a pocitoch ako by sa mala ich spoločnosť ďalej posúvať aby Windows Phone bol konkurenčným súperom pre ostatné operačné systémy.

V rámci rozhovoru sa spomínali aj dávnejšie vyjadrenia Capossela pre portál GeekWire, v rámci ktorého upozorňoval na úspech  Microsoftu s produktami Surface (pozn. redakcie: tableto-pc, ktoré sa momentálne predávajú vo väčšej miere ako iPad-y v USA), ktorý si prešiel dlhým vývojom. Od uvedenie produktu s „muchami“ až po ich vychytanie, kedy došlo k prelomu zákazníkov, ktorí ocenili ako dizajn, tak aj možnosť mať tablet, ale aj PC v jednom. V nadväznosti na to Capossela povedal, že podobný „duchovní ekvivalent“ potrebuje aj Windows Phone.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Potrebujeme nejaký duchovný ekvivalent k telefónom, ktorý nebude len pocit „že je to telefón len pre milovníkov Windowsu“, ďalej dodal, že“ musí to byť telefón ako „Wow“, to je  niečo, alebo to je skutočne prielom, ktorý spraví pauzu pre zákazníkov, ktorí si kúpia svoj 17. iPhone.

Potrebujeme čas na to aby sa nám to podarilo.

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close