Ponuka platenej stáže – redaktor / copywriter

Ahoj, dovoľ nám Ťa osloviť s ponukou platenej stáže (formou dohody o brigádnickej
práci študenta). Obsadzujeme pozíciu redaktor / copywriter pre naše spravodajské portály
a SEO spoločnosť.

Koho hľadáme?

Hľadáme 1 až 2 redaktorov s pozitívnym postojom ku práci, ktorých baví písanie a neboja sa
výziev. Hľadáme niekoho kto vie robiť samostatne (po zaškolení) a má „cit“ pre text.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Náplň práce

Tvorba obsahu pre stránky s nosnými témami o technológiách, inováciách, startupoch a
mobilných telefónoch (primárny fokus na značku Xiaomi, Samsung a Huawei).
• Komunikácia so zadávateľmi reklamy.
• Tvorba článkov podľa zadania (za účelom SEO).
• Komunikácia s čitateľmi portálu na sociálnych sieťach.

Požiadavky

• Dobrá znalosť cudzieho jazyku (primárne angličtina – veľká časť obsahu je preberaná zo
zahraničných médií a tlačových správ).
• Denná aktivita (prípadne podľa dohody – napr. 3 dni do týždňa, ale o to intenzívnejšie).
• Záujem o témy technológií, inovácií, biznisu a startupov.
• Minimálna dĺžka stáže sú 2 mesiace. Po skončení stáže v prípade obojstrannej
spokojnosti ponúkame možnosť jej predĺženia.
• Prokativita.

Ponúkame

• Mzdu od 100 do 200€ v závislosti od aktivity (mzda je úkolová od počtu vytvorených
článkov / predpokladaná zaťaženosť je cca 6-12 hodín týždenne).
• Veľká časť práce je z domu.
• Osvojenie si práce v redakčnom systéme WordPress.
• Osvojenie si zručnosti týkajúcich sa SEO optimalizácie za účelom dosahovania vyšších
pozícií vo vyhľadávaniach Google, v Google správach (Google News),..
• Možnosť testovania technologických gadgetov (smartfóny, počítače, drony, elektrické
kolobežky a podobne).
• Správa kampaní na sociálnych sieťach.
• Osvojenie si základných predajných techník v online priestore.

Našou vlajkovou loďou je technologický portál VoSveteIt.sk s mesačným dosahom približne
300 000 návštev.

Ak Ťa ponuka stáže zaujala tak nás môžete kontaktovať na e-maile nižšie. Ako predmet správy
uveďt prosím „stáž“. Ako prílohu e-mailu prosím prilož textový súbor so spracovanou
témou z oblasti technológií, inovácií, startupov alebo mobilných telefónov. Rozsah textu by mal
byť približne 160 až 220 slov.

Kontakt: Mgr. Martin Borko, +421 904 556 612, info@pledge.sk

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy