SpravodajstvoXiaomi

Podľa AnTuTu bude Redmi Note 8 Pro skoro tak výkonný ako Honor 9X

Objavili sa podrobné výsledky AnTuTu skóre zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktoré odhaľujú, že smartfón bude výkonnostne podobný Honoru 9X.

Nie je žiadnym tajomstvom, že spoločnosť Redmi nadchádzajúci smartfón Redmi Note 8 Pro chce vybaviť herným procesorom Helio G90T od spoločnosti Mediatek. U  mnohých to vyvolalo vlnu pochybností o smartfóne, dôvodom je, že spoločnosť Mediatek je vo všeobecnosti skôr braná ako výrobca procesorov pre slabšie zariadenia. V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Redmi zdieľala niekoľko informácií o  chystanom zariadení – napr. výkon smartfónu, že bude disponovať vodným chladením, bude k nemu možné prikúpiť herné príslušenstvo a podobne.

Výkon je podobný ako v  prípade zariadenia Honor 9X

Dnes sa na sociálnej sieti Weibo objavil status s podrobnými výsledkami z  AnTuTu, v ktorom sú porovnané zariadenia Redmi Note 8 Pro a Huawei Honor 9X. V prípade zariadenia Redmi dosiahnuté skóre bolo 281-tisíc bodov. Do pozornosti dávame ešte pracovnú teplotu zariadenia 29 stupňov. V prípade zariadenia Honor 9X dosiahnuté skóre bolo 303-tisíc bodov a teplota zariadenia bola 33 stupňov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inými slovami, rozdiel vo výkonne medzi zariadeniami nie je až tak dramatickým. Zároveň, ak sa potvrdia výsledky z  AnTuTu aj v praxi, tak  procesor Helio G90T by mal byť solídnym zástupcom v segemnte smartfónov strednej triedy.

Aký vzťah máte Vy k procesorom spoločnosti Mediatek? Mimochodom, nový Redmi Note 8 a  Redmi Note 8 Pro budú  predstavené už 29. augusta.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close