APLIKÁCIE A HRYSponzorovaný obsah

Päť hier, ktoré by nemali chýbať v mobile

Pripravili sme si pre Vás zoznam hier, ktoré by podľa nášho názoru nemali chýbať v žiadnom smartphone.

1. Head Soccer

 Ako už u názvu možno vyčítať loptu budete ovládať hlavne pomocou hlavy. Hra ponúka viacero módov: Arcade, Tournament, Survival, League, Head Cup. Do pozornosti dávame aj možnosť hrania hry prostredníctvom Bluetooth, vďaka čomu si môžete zmerať sily so svojimi kamarátmi napríklad počas dlhých prednášok alebo cestou v autobuse. Hru nájdete v store zadarmo, dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a viac, s 512 RAM.

2. Ďalšou horúcou novinkou, ktorá sa len nedávno dostala do Windows Phone Storu je Age of Empires: Castle Siege. Túto hru určite nie je potrebné špeciálne predstavovať, ale pre tých, ktorí ju nepoznajú prinášame aspoň krátke video.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, 1 GB Ram, Age of Empires: Castle Siege

3. Dead Target

Hra ponúka gameplay postavený na princípe „first person“, s prepracovanou 3D grafikou až do detailov. Vašou jedinou úlohou je ako inak vystrieľať armádu zombíkov a prežiť čo najdlhšie. Počas hrania určite oceníte ako aj vizuálne tak aj zvukové efekty, ktoré Vás vtiahnu hlboko do hry. Hra ponúka klasicky mód surviver a misie. Určite Vám odporúčame stiahnuť túto hernú pecku.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, pre stiahnutie hry potrebujete zmeniť región telefónu na Austráliu

4. Swing Copters

Hra je založená na podobnom princípe ako Flappy Bird, avšak v tomto prípade ovládate malý „vrtulníček“, ktorý musíte nasmerovať do úzkej medzierky a aby to nebolo také jednoduché budú vám v ceste za úspechom stáť aj ďalšie prekážky v podobe mykajúcich sa závaží, ktorých dotyk svami vás bude stáť život.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, 512 Ram,odkaz na stiahnutie

5. Modern Combat 5: Blackou

V samotnej hre prechádzate viacero kampaní, ktoré sa odohrávajú skrz celý svet. K dispozícii budete mať na misie štyri charaktery, ktoré budete môcť vylepšovať získanými bodmi z misií. Myslím si, že hru vám netreba nijak špeciálne predstavovať, keďže sa jedná už o 5. pokračovanie Modern Combatu, avšak ak ste ešte nemali príležitosť zoznámiť sa s touto hernou peckou, nižšie si môžete pozrieť krátku videorecenziu.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8, odkaz na stiahnutie

Súhlasite s našim výberom alebo aké hry by ste uprednostnili pred týmito?

Zobraziť komentáre
Close
Close