Operačný systém Windows či kancelársky balík Office v 62% zľave? Využi vlnu zliav na Godeal24.com ešte dnes!

Neváhaj využiť špeciálnu vlnu zliav na všetky softvérové produkty na stránkach Godeal24.com. Ušetriť môžeš desiatky eur!

godeal24 software special sale-min
Zdroj: Godeal24.com

Či už sa jedná široko využívaný operačný systém Windows alebo kancelársky balíček Office, ani jeden z týchto známych softvérových produktov od spoločnosti Microsoft nepatrí medzi lacné záležitosti. Cena licencie za jednotlivé verzie sa pohybujú radovo v desiatkách, niekedy až stovkách eur. Prečo však za široko používané softvérové produkty platiť predražené cenovky, ak je na stole jednoduchá možnosť úspory? Skvelou alternatívou ku kúpe licencie priamo na stránkach Microsoftu je kúpa zo stránok predajcov digitálnych licenčných kľúčov, akým je napríklad aj známy predajca Godeal24.com. Na stránkach tohto predajcu sa najnovšie rozbehol bezkonkurenčný „Software Special Sale“, ktorý by si rozhodne nemal prehliadnuť.

Licencia z overeného zdroja s bezkonkurenčnou cenou

Mimoriadne nízke ceny na stránkach predajcov ako Godeal24.com môžu pri prvom pohľade vyvolávať adekvátne obavy. Kúpa vybranej softvérovej licencie na stránkach Godeal24.com je však mimoriadne bezpečná, intuitívna a hlavne plne legálna. Všetky predávané licencie na stránkach predajcu sú plne legálne, pričom predajca garantuje ich plnú funkčnosť a pôvod. Vo výsledku tak získate originálny licenčný kľúč k vybranému softvérovému produktu s nemalou úsporou radovo v desiatkach eur. Na stránkach Godeal24.com totižto nájdeš desiatky zľavnených produktov, napríklad taký Office 2019 Professional Plus už za 20.09 eur alebo Office 2021 Professional Plus už od 28.75 eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kancelárske balíčky Office s kupónom „SGO62“ so zľavou až 62%

Operačný systém Windows s kupónom „SGO50“ už od 6.99 eur!

Až 62% zľava na balíčky Windows + Office s kupónom „SGO62“

Multilicencie so skvelou cenou za kus

Ďalšie zľavnené nástroje so skvelou cenou

Rýchly a bezpečný nákup

Proces nákupu digitálneho licenčného kľúča na stránkach Godeal24.com je naozaj rýchly a bezpečný. Požadovanú licenciu stačí vložiť do nákupného košíka a následne prípadne uplatniť zľavový kupón. V ďalšom kroku treba zadať požadované fakturačné a dodacie údaje spoločne s e-mailovou adresou, na ktorú má byť licencia odoslaná. Následne je možné pristúpiť ku platbe licencie, pričom v tomto kroku odporúčame využiť bezpečnú platobnú bránu PayPal.com. Po autorizácii platby bude zvolená licencia behom niekoľkých minút odoslaná na zadanú e-mailovú adresu. Vybraný softvérový produkt stačí v poslednom kroku aktivovať pomocou zakúpenej licencie. V prípade akýchkoľvek problémov sa neváhajte obrátiť na bezplatnú 24/7 online podporu na e-mailovej adrese service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre