ANDROID

OnePlus 6 má fotiť minimálne tak dobre ako iPhone X. Neveríš? Pozri sa ako fotí tento smartfón v praxi. Budeš pozitívne prekvapený

Je to už len pár dní, čo sa dočkáme ďalšieho špičkového smartfón z dielne spoločnosti OnePlus. Áno, reč je o pripravovanej novinke s názvom OnePlus 6, ktorá by mala byť predstavená už koncom tohto mesiaca. No a doposiaľ dostupné informácie naznačujú, že sa určite máme na čo tešiť.

Spoločnosť OnePlus začína v týchto dňoch aspoň „skromnú“ kampaň, ktorou chce pozornosť sústrediť na kvalitu zadnej kamery. Táto čínska spoločnosť si dokonca zobrala na mušku hráčov ako iPhone X, Galaxy S9 či Google Pixel 2. OnePlus vo svojom príspevku užívateľov nabáda k porovnaniu rovnakých fotografií, pričom jedna z nich je vytvorená smartfónom OnePlus 6.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

OnePlus 6 ako vlajkový smartfón bez kompromisov?

OnePlus smartfóny neboli v histórii nikdy radené medzi nejaké dobre fotomobily. Vždy sme ich poznali ako smartfóny so skôr priemerným až podpriemerným fotoaparátom, no brutálnym výkonom a skvelou softvérovou optimalizáciou samotného systému. Teraz sa však zdá, že výrobca zobral tento problém na vedomie, popasoval sa s ním a do novej vlajkovej lode osadil úplne nový systém kamier, ktoré vo výsledku ponúknu kvalitu hodnú boja s kunkurenciou.

OnePlus 6 tak nebude zaujímavý len pre vysoký výkon, o ktorý sa postará 8-jadrový procesor Snapdragon 845, 6 alebo 8 GB RAM a 64 alebo 128 GB úložisko. Už teraz je jasné, že sa môžeme tešiť aj na kvalitný fotoaparát. Azda najväčším lákadlom bude stále cena, ktorá sa odhaduje na približne 500 za najnižšie vybavenú variantu.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: Youtube (CJ HD)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close