Poznáme oficiálny dátum predstavenia fitnes náramku Xiaomi Mi Band 4! Tešiť sa môžeme na farebný displej ako aj väčšiu batériu

Xiaomi Mi Band 4 predstavenie
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

O chytrom náramku Xiaomi Mi Band 4 sa popísalo toho v posledných týždňoch toho veľa. Väčšina správ bola však vo forme špekulácií (aj keď od dôveryhodných zdrojov), dnes sa však karta otočila. Spoločnosti Xiaomi oficiálne ohlásila dátum predstavenia novej generácie Mi Band náramku. Upozorňuje na to portál Gizchina.com.

Fitnes náramok Xiaomi Mi Band 4 príde už takto o týždeň

Nebudeme Vás dlho naťahovať, nový fitnes náramok Mi Band 4 príde  už 11. júna. Predstavený bude v domovskej Číne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
oficialne predstavenie Xiaomi Mi Band 4
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

Medzi hlavnými novinkami, ktoré prinesie nový Mi Band 4 náramok môžeme zaradiť farebný displej, ktorý nahradí čierno-biely z predošlých generácií, pribudne vstavaný hlasový asistent XiaoAI (pozn. redakcie: funkcia bude pravdepodobne dostupná len v CN verzii náramku), dočkať by sme sa mali zároveň aj väčšej batérie či nového štandardu (5.0) Bluetooth.

Zároveň sa špekuľuje, že Mi Band 4 príde v dvoch variantoch – s/bez NFC čipu. Čerešničkou na torte má byť vylepšený monitoring srdcového tepu. Z hľadiska ceny, v príde Mi Band 4 bez NFC čipu, cena by mala začínať na úrovni približne 30€. Verzia s NFC čipom bude stáť raz toľko.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre