APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Nová aplikácia, ktorá Vám umožní rýchly sideload na Windows 10 Mobile bez PC

Hoci sa Microsoft rozhodol vytvoriť jednotnú univerzálnu platformu Windows, zatiaľ neponúka niektoré funkcie, ktoré nájdeme na PC, na Windows 10 Mobile. Jednou z chýbajúcich funkcií je appx installer. Sideload aplikácií vo Windows 10 je veľmi jednoduchý. Avšak pri sideload-e na Windows 10 Mobile sú užívatelia odkázaný na Windows Device Portal, alebo na nespoľahlivý Prieskumník súborov.

Aby sa predišlo tomuto problému, vývojár Colinkiama vytvoril novú UWP aplikáciu, ktorá vám umožní rýchly a jednoduchý sideload na systéme Windows 10 Mobile. Avšak, nakoľko nie je aplikácia dostupná vo Windows Store, budete si ju predtým sami sideloade-núť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Akonáhle si ju nainštalujete, postup je už veľmi triviálny. Iba si vyberiete appx súbor a aplikácia sa Vám sama nainštaluje. Všetko v priebehu pár sekúnd (Záleží však na veľkosti aplikácie). Pre menej skúsených tu však pre uistenie píšeme detailný postup:

Sideload aplikácií na Windows 10 Mobile

  • Stiahnite si Package Installer
  • Rozbaľte súbor .zip
  • Teraz Vás čaká sideload aplikácie Package Installer. Použite na to Prieskumník súborov. Pokiaľ si nie ste istý, tu je návod.
  • Po nainštalovaní aplikácie ju otvorte
  • Nasledujte inštrukcie, ktoré sa Vám zobrazia
zdroj: windowslatest.com

zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (Windowscentral.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close