Zariadenia

Nokia X na videu! Pozrite sa ako bude vyzerať tento fešák od HMD

Nokii X sa popísalo za posledné týždne toho celkom dosť. Prvá zmienka o tomto zariadení sa objavila ešte v polovici apríla kedy sa špekulovalo, že ku koncu mesiaca by mohla byť predstavená. Nestalo sa však tak.

Neskôr viacero známych redakcií obehla pozvánka pozývajúca na event, ktorý sa má konať 16. mája. Na ňom by spoločnosť HMD (resp. Nokia) mala predstaviť niečo, ale nikto nevie čo. V krátkom slede na to sa do obehu dostala aj fotografia zariadenia spolu s úvodnou obrazovkou kde bol dátum 16.5. a na základe toho sa začalo špekulovať, že v tento deň bude predstavená nová Nokia X.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nuž, najnovšie sa do obehu dostalo krátke niekoľkosekundové video, ktoré ukazuje údajnú Nokiu X. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Toto by mohla byť nová Nokia X

Video, ktoré ste mohli vidieť vyššie bolo zverejnené používateľom „Slashleaks“, ktorý už nejakú dobu prináša informácie o oficiálne nezverejnených zariadeniach. V každom prípade už o niekoľko dní sa dozvieme či smartfón, ktorý sme mohli vidieť vyššie bude ten, na ktorý mnohí z nás čakajú.

Zdroj: vlastný, Youtube (Slashleaks)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close