Spravodajstvo

NOKIA: „Uvidíme sa v Berlíne na IFA 2019“. Čo môžeme očakávať od Nokie?

Spoločnosť Nokia oficiálne ohlásila prostredníctvom CEO-a Juho Sarvikas, že sa zúčastní na IFA 2019 v Berlíne. Dočkáme sa nových smartfónov?

Spoločnosť Nokia prostredníctvom svojho generálneho riaditeľa Juho Sarvikas pozýva fanúšikov spoločnosti na IFA 2019, na ktorom sa Nokia zúčastní po prvýkrát v  histórii.

Hoci pozvánka neodkrýva žiadne bližšie informácie o  tom čo plánuje spoločnosť predstaviť, tak aj napriek tomu sa očakáva, že budú predstavené smartfóny s kódovým označením Daredevil a Starlord. Pod kódovým označením telefón by sa mali schovávať zariadenia Nokia 6.2 a Nokia 7.2.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nokia 6.2 a  Nokia 7.2

O  špecifikáciách smartfónov toho moc aktuálne nevieme. Očakáva sa však, že ponúknu 6.1“ FHD+ displej s hlavnou 48MP kamerou a s ultraširokouhlým objektívom do 120°. Hlavným rozdielom medzi zariadeniami by mal byť použitý typ procesora. Zatiaľ čo Nokia 6.2 by mala ponúknuť menej výkonný Snapdragon 660, tak Nokia 7.2 by mala disponovať silnejším procesorom Snapdragon 710.

Okrem toho by mali byť predstavené ešte „hlúpe“ telefóny, konkrétne Nokia 110 (2019) a  Nokia 2720 (2019). Tiež niektoré špekulácie hovoria o  tom, že HMD predstaví aj vlajkovú loď Nokia 9.1, tieto informácie však treba brať s rezervou. Pravdepodobnejší je skôr 4. kvartál tohto roka.

IFA je popredným svetovým veľtrhom spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close