Windows

Nenávidený prehliadač Microsoft Edge si stiahlo už 5 miliónov ľudí aj do svojho Android smartfónu. Tu je dôvod!

Keď spoločnosť Microsoft prišla na trh s internetovým prehliadačom Microsoft Edge, mnohí očakávali, že sa bude jednať len o prehliadač Explorer s novým názvom, ale nestalo sa tak a Microsoft v skutočnosti predstavil nový prehliadač. Ten bol z počiatku dostupný len pre zariadenia so systémom Windows, no americký gigant išiel ešte ďalej a svoj prehliadač publikoval aj pre ďalšie platformy.

Internetový prehliadač Microsoft Edge je dnes k dispozícii aj pre platformu Android. Práve tá pomohla Microsoftu do istej miery k väčšej obľúbenosti internetového prehliadača Microsoft Edge. Ten je teraz dostupný pre počítač, ako aj pre smartfón, čo užívateľom umožňuje mať svoj obsah neustále na dosah a v plnej synchronizácii.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prehliadač Microsoft Edge sa teší stále dobrej popularite

Microsoft teraz oslavuje ďalší míľnik. V obchode Google Play totiž prehliadač Microsoft Edge avizuje už 5 miliónov stiahnutí, čo je skutočne vysoké číslo. Aj tu sa ukazuje, že nečakaná zmena stratégie bola pre Microsoft dobrou voľbou. Zo začiatku boli fanúšikovia Microsoftu pomerne skeptickí, pretože tento gigant si ešte donedávna držal svoje aplikácie iba pre vlastný softvér, no dnes je situácia iná a Microsoft neustále expanduje aj na cudzie platformy. Ako si na tom Ty? Používaš prehliadač Microsoft Edge taktiež?

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok: produktová fotografia

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close