SpravodajstvoZariadenia

Najnovší koncept zariadenia Surface Phone prichádza v elegantnom Alcantara prevedení

Prvé informácie o ultimátnom smartfóne Surface Phone z dielne Microsoftu, sme postrehli už pred viac ako 3 rokmi. Príchod tohto zariadenia stále nebol oficiálne potvrdený, no už zhruba pol roka sa predpokladá, že smartfón Surface Phone uvidíme už budúci rok. Microsoft nám stále moc z dizajnového hľadiska neprezradil, no niektorí fanúšici Windows smartfónov sú dosť kreatívni na to, aby si svoj ideálny Surface Phone premysleli a následne ho aj nakreslili a podelili sa s ním spolu s ostatnými.

Do dnešnej rodiny Surface zariadení by určite bezproblémovo zapadol

Tento rok internetom putovali množstvo originálnych konceptov zariadenia Surface Phone a najnovší koncept nieje žiadnou výnimkou. Taktiež prichádza s niektorými špecifickými vlastnosťami, vďaka ktorým sa odlišuje od ostatných. Najnovší koncept sa nesie naozaj v elegantnom a prémiovom štýle. Svojim vzhľadom by v dnešnej dobe určite zapadol do rodiny Surface zariadení, no Microsoft sa v tomto štýle zrejme uberať nebude.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: behance.net

S touto výbavou by si určite hravo poradil s dnešnými vlajkovými loďami

Autor tohto konceptu premýšľal aj nad technickými parametrami a podľa neho, by mohol byť Surface Phone vybavený najvýkonnejším procesorom od Qualcommu – Snapdragon 835, 6Gb pamäte RAM a až 256Gb interným úložiskom. Zverejnený koncept počíta až s 5,7 palcovým PixelSense displejom, ktorý by bol kompatibilný so stylusom Surface Pen ale aj so Surface Dial. Na zadnej strane sa nachádza 12 MPx fotoaparát a snímač odtlačkov prstov, ktorý by spolu s Windows Hello a aj technológiou rozpoznávania tváre, ponúkol 100% zabezpečenie smartfónu. Autor taktiež myslel na špeciálne vymoženosti smartfónu a tými sú v tomto prípade vodotesnosť s certifikáciou IP68 a Alcantara na zadnej strane zariadenia, ktorú poznáme už z dnešných Surface zariadení a doplnkom k nim.

Nám sa tento koncept určite pozdáva, no reálne prevedenie smartfónu Surface Phone sa bude zrejme uberať iným smerom. Ako sa pozdáva tento koncept Vám?

Zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (behance.net)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close