HuaweiSpravodajstvo

Najlepším smartfónom tohto roku je podľa expertov z EISA Huawei P30 Pro

Aktuálna vlajková loď spoločnosti Huawei opäť posunula hranice mobilnej fotografie na úplne inú úroveň

Ku nedávnemu oceneniu smartfónu Xiaomi Redmi Note 7 sa najnovšie pripája aj vlajková loď spoločnosti Huawei, ktorá si odnáša titul najlepšieho smartfónu za rok 2019-2020. Huawei P30 Pro je bezpochyby jedným z najlepších smartfónov momentálne dostupných na trhu, pričom podľa expertov asociácie EISA z viac ako 61 magazínov z 29 krajín sveta najviac oslovil skvelý fotoaparát z výrobne čínskeho giganta, ktorý opäť raz posunul úroveň mobilnej fotografie do iných výšin.

Najlepší smartfón 2019-2020

„Svojou štvoritou zadnou kamerou urobila spoločnosť Huawei ďalší pôsobivý pokrok v mobilnej fotografii. Fotografie pri nízkom osvetlení sú zďaleka najlepšie, aké môžete v súčasnosti získať zo smartfónu. Ultraširoký objektív, režim na výšku a periskopický 5-násobný teleobjektív predbiehajú všetkých svojich konkurentov. P30 Pro tiež ohromuje svojou vodotesnou konštrukciou, vynikajúcim displejom, rýchlou čítačkou odtlačkov prstov pod displejom a obrovskou výdržou batérie podporovanou káblovým aj bezdrôtovým nabíjaním. Vďaka záznamu v RAW formáte a až 512 GB úložného priestoru je Huawei P30 Pro dokonalým spoločníkom aj pre profesionálnych fotografov, „ uvádza asociácia EISA na svojich stránkach.

huawei p30 pro ocenenie eisa 2_opt
Zdroj: EISA

S ocenením a odôvodnením vlajkového smartfónu Huawei P30 Pro plne súhlasíme, keďže schopnosti fotoaparátu vlajkových smartfónov od tohto čínskeho výrobcu sú naozaj impozantné. I keď P30 Pro je aktuálne najlepším smartfónom na trhu, príliš dlho sa tam zrejme neusadí. Nedávno predstavený Samsung Galaxy Note 10 Plus, prípadne ďalšia vlajková loď Huawei Mate 30 Pro, s najväčšou pravdepodobnosťou zvýšia latku ešte vyššie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close