SpravodajstvoXiaomi

Modely z radu Redmi Note 11 sú už pripravené na predstavenie: Kedy ich teda skutočne uvidíme?

Séria Redmi Note 11 je podľa všetkého plne pripravená na svoje predstavenie. Dátum predstavenia však ešte nebol stanovený.

Len pred pár dňami sme vás informovali o možnom predstavení smartfónov z radu Redmi Note 11 ešte tento rok. Naznačoval to sám generálny manažér spoločnosti, Lu Weibing, ktorý oznámil, že bude tento mesiac veľmi zaneprázdnený. Aby toho nebolo málo, k tomuto príspevku na sociálnej sieti Weibo pridal i snímku z predstavovania tohtoročných Redmi Note 10 a každému z nás bolo hneď jasné, kam tým riaditeľ spoločnosti smeruje. Teraz však prichádza na scénu informácia o tom, že modely sú už pripravené na svoju premiéru. Naznačuje to portál Gizchina.com, ktorý nás informuje o ďalšom príspevku generálneho manažéra, ktorý bol tentokrát uverejnený z neznámeho Redmi smartfónu. Sme si teda takmer na sto percent istí, že ide o niektorý z modelov z radu Redmi Note 11.

Modely už sú pripravené na predstavenie, kedy teda prídu?

Ako môžete vidieť v príspevku zo sociálnej siete Weibo, už aj samotný riaditeľ spoločnosti má tú príležitosť využívať nový smartfón zo série Redmi Note 11. My tak netrpezlivo čakáme na ich predstavenie a už teraz vieme povedať, že modely budú minimálne dva. Druhým dychom však treba dodať, že koniec mesiaca sa nezadržateľne blíži a my o predpokladanom dátume predstavenia nemáme ani zmienku.

Lu Weibing Redmi Note 11
Zdroj: Gizchina.com

Podľa našich predpokladov tak nové zariadenia z tohto radu vyjdú na verejnosť koncom tohto mesiaca. Vďaka takémuto poodhaleniu neznámeho smartfónu však aspoň vieme, že sa predstavenie nebude odkladať. Bolo by totiž škoda odkladať predstavenie už hotových či takmer hotových smartfónov. Navyše sa blíži obdobie Vianoc, ktoré je pre predajcom elektroniky rajom. Ak chce teda spoločnosť ešte niečo vyťažiť z tejto nákupnej horúčky, mala by sa s predstavením smartfónov z radu Redmi Note 11 poponáhľať.

Redmi Note 11 – séria plná kompromisov i nízkej ceny

Nové smartfóny zo série Redmi Note 11 síce potešia milovníkov skvelej výbavy za nízku cenu, no to najmä pre prítomnosť čipsetov od spoločnosti MediaTek. Podľa zatiaľ dostupných informácií má byť základný model i jeho Pro verzia poháňaná práve čipsetom zo série Dimensity, čím si zaručia prítomnosť 5G konektivity. Nie každému je však čipset od spoločnosti MediaTek po chuti a radi by sme videli aspoň jeden model s konkurenčným Snapdragonom.

Redmi Note 11 možný dizajn
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Napriek tomu všetkému sa však môžeme tešiť na veľmi výkonné čipsety, ktoré budú zvládať i také 120Hz displeje i v základnom modeli či ďalšie skvelé vlastnosti. Tešiť sa tak môžeme i na 120W nabíjanie, ktoré je tipované u modelu Redmi Note 11 Pro. S istotou tiež môžeme očakávať ponechanie minimálne 108mpx snímača kamery, ako tomu bolo u modelu Redmi Note 10 Pro.

Výbava pripravovaných modelov je zaujímavá a veríme tomu, že zaujímavá bude i cena. A či už bude predstavenie prebiehať tento týždeň alebo sa ho dočkáme v priebehu budúceho týždňa, všetci sa tešíme. Čo na výbavu poviete vy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close