SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft začína s testovaním aplikácií pre zariadenie Andromeda/ Surface Phone

Odhalenie zariadenia Surface Phone/ Andromeda je už naozaj nablízku. Nasvedčujú tomu nové označenia niektorých aplikácií v obchode Microsoft Store.

Pokiaľ pravidelne čítate naše články o zariadení Surface Phone a celom projekte Andromeda, isto viete, že Microsoft nám už niekoľkokrát poskytol nenápadné nápovedy, ktoré potvrdili reálnu existenciu tohto zariadenia a jeho vývoj. Len pred pár týždňami sa v operačnom systéme Windows 10 objavili prvé náznaky novej platformy, ktorá by potencionálne mohla patriť budúcemu skladaciemu mobilnému zariadeniu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Windows Central

Označenie 8828080 bolo nájdené vo viacerých systémových súborov a len pred pár hodinami bolo spozorované aj v obchode Microsoft Store. Nové označenie ďalšej platformy sa objavilo priamo pri aplikácií samotného obchodu. Podľa najnovších informácií by sa malo podobné označenie vyskytovať aj pri niektorých ďalších UWP aplikáciách, napríklad ako Spotify alebo dokonca aj pri niektorých hrách z obchodu Microsoft Store.

Vyzerá to tak, že sa nás Microsoft snaží navnadiť na blízke odhalenie skladacieho mobilného zariadenia, ktoré by potencionálne mohlo znovuobnoviť mobilnú Windows platformu, keďže všetci dobre vieme, že tá je už dobrých pár mesiacov mŕtva.

Zdroj: windowscentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close