SpravodajstvoWindows

Microsoft vypustil nový Windows 10 Build 14971, toto prináša

Microsoft na prelome dnešného dňa vypustil nový Windows 10 Build 14971, ktorý je dostupný pre členov programu Windows Insider – Fast Ring. Čo sa týka mobilnej verzie, tak tá zatiaľ nedostala aktualizácie, ale hneď ako bude dostupná tak vás budeme informovať.

E-Book si prečítate aj v prehliadači Microsoft Edge s viacerými možnosťami prispôsobenia

Zdroj: blogs.windows.com

Microsoft Edge dostal opäť významnú aktualizáciu, ktorá priniesla viacero nových funkcií. Tou najzásadnejšou je, že po novom budete môcť tento prehliadač využívať na otváranie všetkých nezaheslovaných .pdf súborov, počnúc elektronickými knihami. To samozrejme nie je všetko, totiž pribudlo viacero možnosti ako si prispôsobiť text, napríklad úpravou veľkosti písma, jeho typu či dokonca pribudla možnosť výberu témy. Mnohých poteší aj integrácia hlasovej asistentky Cortana, vyhľadávanie fráz a ďalšie drobné vylepšenia, ktoré vám spríjemnia čas strávený za čítaním .pdf súborov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft prináša každému 3D cez aplikáciu Skicár 3D, resp. Paint 3D

Microsoft v rámci tejto aktualizácie implementoval Skicár 3D ako natívnu aplikáciu v systéme. Momentálne aplikácia je dostupná len v angličtine a zároveň aj vo viacerých regiónoch, konkrétne dostupný je pre rakúsky región, belgický, holandský, nórsky, írsky švédsky, švajčiarsky, dánsky a nemecký (odporúčame si zmeniť región v prípade ak by ste chceli vyskúšať aplikáciu na svojom PC).

Bola predstavená nová verzia  kancelárskeho balíka Office (Beta)

Microsoft v rámci tohto Buildu predstavil novú verziu kancelárskeho balíka Office 2.0 pre členov programu Windows insider – Fast Ring. V rámci noviniek Microsoft zapracoval na novom redizajne aplikácie, ktorý by mal priniesť oveľa pohodlnejšiu prácu s vašimi dokumentmi.

Zdroj: blogs.windows.com
Zdroj: blogs.windows.com

Zoznam opráv a chýb vám prinesieme v priebehu dnešného dňa.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close