Spravodajstvo

Microsoft prinesie novú pomôcku na vykonanie čistej inštalácie Windowsu 10

Podľa odpovede Jasona, manažéra programov v Microsofte vieme, že Microsoft premýšľa a pracuje na novej pomôcke, ktorá vám umožní nahodiť si do počítača čistu inštaláciu Windowsu 10 a začať tak úplne od začiatku, ako to každý z nás občas potrebuje. Jason toto zdelil uživateľom na Microsoft Answers, čo sú podporné fóra pre uživateľov, ak majú nejaké problémy. Jason konkrétne napísal:

„Ahojte Insideri

Chcete jednoduchú a ľahkú aplikáciu na nový začiatok s čistou inštaláciou Windowsu 10?Hľadáte už dlhšie ako na to? My už na takejto pomôcke pracujeme. Práve prebieha finálne testovanie a zachvíľu sa už budeme zaujímať o vašu spätnú väzbu, keď bude pomôcka pripravená na používanie. Sledujte nás pre ďalšie informácie pritom ako pomôcku dokončujeme. A ako vždy vám ďakujeme za to, že ste Windows Insideri!“

Zo správy sa dá taktiež zistit, že ako vždy budú mať ako prví možnosť túto pomôcku vyskúšať Insideri. V súčasnosti existuje program Windows Device Recovery Tool, ktorý dokáže znížiť/vrátiť verziu Windows telefónov. Odhadujeme, že program pre počítače bude v praxi robiť to isté.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close