SpravodajstvoTechnológie

Microsoft predstavil novú Surface myš, určená je pre tých najnáročnejších

Po boku s novým laptopom Surface Book 2 nám Microsoft predstavil novú myš z rady Surface zariadení. Používanie touchpadu je v niektorých situáciách naozaj zložité, najmä pokiaľ si daný používateľ potrpí na precíznosti. Práve kvôli precíznosti sa v posledných rokoch stále viac notebookov vybavuje dotykovými obrazovkami, no mnohí používatelia stále preferujú kvalitné myšky a stylusy, a práve na ich kvalite si Microsoft potrpí. Po viacerých Surface myškách, tu máme ďalšiu myš s názvom Surface Precision Mouse a ako sa dá vydedukovať z názvu, je určená pre tých najnáročnejších.

Surface Precision Mouse v plnej kráse

Zdroj: Microsoft

Prečo ale Microsoft predstavil ďalšiu Surface myš? Odpoveď je naozaj ľahká. Akonáhle sa pozriete na všetky predošlé modely Surface myší, zistíte, že neboli zrovna najergonomickejšie a ponúkali iba takú „klasickú“ výbavu. Vďaka novej myši z dielne Microsoft si ale aj tí najnáročnejší, ktorí si naozaj potrpia na obrovskej precíznosti a komfortnosti, si majú už konečne z čoho vybrať. Ďalšou potencionálnou skupinou môžu byť aj hráči, ktorí majú v hľadáčiku kúpu najnovšieho Surface Booku 2, ktorý naozaj dokáže s procesorom i7 a grafickou kartou Nvidia GTX 1060 ponúknuť ohromný výkon. Nová myš od Microsoft prichádza s dizajnom, ktorý sa najviac podobá na myš MX Master od Logitechu. Na boku myši nájdete aj 3 programovateľné tlačidlá a miesto na položenie palca.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Surface Precision Mouse prichádza s trošku uhladenejším a komornejším dizajnom, ktorý si určite obľúbia dizajnéri alebo používatelia, ktorí už teraz vlastnia radu šedých Surface zariadení. Ďalšou skvelou výhodou tejto myši je kompatibilita. Myš môžete používať na Windows zariadeniach, macOS a Android zariadeniach. Taktiež ju dokážete pripojiť až na 3 zariadeniach naraz, pričom medzi zariadeniami sa môžete preklikávať pomocou tlačidla na spodnej časti myši. Pri používaní na macOS zariadeniach a starších verziách Windowsu budete musieť použiť USB kábel a myš pripojiť.

Zdroj: Microsoft

Tak ako všetky doterajšie Surface zariadenia, aj myš je vyrobená z príjemných a mäkkých materiálov, vďaka čomu dostáva nádych elegantnosti. Pokiaľ vlastníte Surface Book alebo Surface Studio a hľadáte naozaj elegantnú, precíznu a ergonomickú myš, Surface Precision Mouse je stvorená ako pre Vás. Nová myš z dielne Microsoft bude ako prvá dostupná v USA a Kanade za 99$.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close