Microsoft predlžuje dostupnosť bezplatnej aktualizácie Windows 10

Zdroj: Youtube

„Rovnako ako školský rok, tak aj ponuka bezplatnej aktualizácie systému Windows 10 sa pomaly, ale iste blíži ku svojmu koncu. Pokiaľ máte záujem inovovať, môžete tak spraviť do 29. júla. Podmienkou je, aby ste boli užívateľom systému Windows 7, alebo Windows 8.1. “ – Podobne zneli minuloročné správy, ktoré oznamovali koniec aktualizácie na Windows 10, ktorá bola zadarmo.

Ak ste to nestihli, nezúfajte. Ak aj vy patríte medzi užívateľov, ktorí ku svojej každodennej práci využívajú aj technológie na zjednodušenie ovládania, tento dátum sa vás netýka. Práve pre túto základňu fanúšikov pripravil Microsoft špeciálnu ponuku. Predĺžil dostupnosť bezplatnej inovácie Windows na neurčito.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft pokračuje v investovaní prostriedkov do technológií, ktoré sú určené na pomoc ľuďom so zdravotným znevýhodnením a jedným z prvých cieľov je, schopnosť využiť všetky funkcie Windows, rovnako ako všetci ostatní. S príchodom „Anniversary Update“, prišlo aj niekoľko ďalších zmien, ako vylepšený Windows Narrator, alebo rôzne ďalšie zmeny, ktoré zľahčujú prácu vývojárom.

Predtým, než sa rozhodnete pristúpiť na inováciu Windows, uistite sa, že je vaše asistenčné zariadenie kompatibilné so systémom Windows 10. Uistiť sa môžete, napríklad na stránkach výrobcu, alebo poskytovateľa. V prípade istoty, inovácia je dostupná tu.

zdroj: thewincentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre