SpravodajstvoTechnológie​​Xbox

Microsoft pracuje na niečom, čo „zásadne“ zmení koncept získavania ocenení

Klasický spôsob, ktorým počas hrania môžete získať rôzne míľniky, alebo špeciálnych ocenenia sa má onedlho zmeniť. Táto novinka má prísť na hernú konzolu Xbox One.

Mike Ybarra, viceprezident Xbox-u, sa nechal počuť, že spôsob získavania ocenení sa nezmenil, odkedy bol predstavený. A to aj napriek tomu, že sa časom zmenili návyky hráčov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ybarra sa v rozhovore pre Windows Central zmienil o niektorých „odvážnych“ zmenách, ktoré sa chystá vývojový tím spraviť.

Pracujeme na tom, aby boli pre hráčov ich herné úspechy väčšie a zmysluplnejšie.„, povedal bez toho, aby odhalil nejaké bližšie informácie.

Môžeme urobiť oveľa viac, aby sme nechali ľudí ukázať svoju históriu hrania a ich postavenie. Či už je to niekto, kto hrá iba Halo 5 multiplayer na profesionálnej úrovni a má len 2 000 Gamerscore. Aj tak chcete byť ako táto osoba.

Táto osoba síce nehrá veľa hier, ale je v TOP 10 v Halo 5. Rovnako je to aj ľuďmi, ktorí majú viac ako milión Gamerscore. Je to taký obrovský počet, že to skutočne stojí za obdiv.. Úspech bude založený na tom, že necháme ľudí, aby ukázali a reprezentovali sa svojou históriou hier a predviedli, akým sú typom hráča. Tento spôsob je oveľa jasnejší ako Gamerscore.

zdroj: vg247.com

zdroj: vg247.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close