SpravodajstvoWindows

Microsoft ponúka bližší náhľad na Fluent Design System (Projekt Neon) | VIDEO

Počas včerajšieho dňa sme vám priniesli prvé informácoe ohľadne Fluent Design System, resp. Projektu Neon, ktorý by mal priniesť úplne nové grafické prvky do systému Windows 10.

V rámci prezentácie tohto projektu na pódiu odzneli slová „Ihrisko sa rozširuje“, čím Microsoft hovoril o tom, že Windows bol navrhnutý roky dozadu pre veľké 2D displeje, avšak rodina Microsoft zariadení sa pomaly, ale isto rozrastá a postupne prichádzajú menšie či väčšie 2D displeje, ktoré ponúkajú 3D rozhranie (napr. zmiešaná realita, HoloLens,…).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Neowin.net

Podľa všetkého integrácia Fluent Design System príde vo viacerých vlnách a jedná z nich by mala byť už spolu s veľkou aktualizáciou Fall Creators Update, ktorá by mohla na naše PC zariadenia ako aj smartfóny zavítať už počas tejto jesene.

Momentálne Fluent Design System môžeme nájsť vo viacerých aplikáciách v prvotných fázach ich vývoja. Nižšie si však môžete pozrieť zaujímavý náhľad rozhrania viacerých aplikácií ako by to mohlo na konci dňa vyzerať.

 Fluent Design System

Ako ste mohli vidieť vyššie Fluent Design System je skutočne výrazná zmena v rámci rozhrania systému, ktorá podľa nášho názoru by mohla posunúť Windows o ďalší krôčik dopredu. Čo na to hovoríte vy?

Zdroj: Youtube.com via Neowin, úvodný obrázok (vlastný)

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close