Spravodajstvo

Microsoft pravdepodobne oživuje projekt McLaren. Chystá Lumiu 1030?

Postupne vychádzajú na povrch nové a nové skutočnosti o novo pripravovaných modeloch. Pomaly to je detektívna práca, kedy sa snažíme poskladať čriepky častí špekulácií čo vychádzajú a tentoraz zas skladáme telefón po súčiastkach. Názorný príklad je fotografia krytu displeja s dotykovou vrstvou a označením 1030 z čoho vyplýva, že Microsoft pripravuje nový model smartfónu.

Lumia 1030, Zdroj: Windowscentral.com

Pokiaľ sa aktívne zaujímate o mobilné novinky, tak vám nemohlo uniknúť, že kedysi Nokia zabrzdila projekt pod označením McLaren. Bol to projekt špičkového telefónu s 45MPx fotoaparátom, ktorý mal byť tým najlepším čo v výrobcovia v mobiloch doteraz ponúkli.

OnLeaks Tweet

Tentoraz sa zdá, že sa Microsoft rozhodol projekt McLaren oživiť, výsledkom by mala byť Lumia 1030. Pôvodný projekt McLaren bol zrušený z dôvodu „zlej voľby“ technológie pri vývoji zariadenia. Pokiaľ si všimnete uniknuté fotografie z projektu McLaren a novej Lumie 1030, tak z pravdepodobne dôjdete k záveru, že projekt McLaren je oživený do podoby novej Lumie 1030.

McLaren_vs_new
Porovnanie projektu McLaren s Lumiou 1030, Zdroj: Windowscentral.com

Uvidíme nakoľko budú tieto špekulácie pravdivé, ale ak by bol takýto telefón v blízkej budúcnosti skutočnosťou, tak by určite dokázal osloviť špecifickú skupinu zákazníkov, ktorá má vysoké nároky na fotoaparát.

Zdroj: Windowscentral.com

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close