Sponzorovaný obsahWindows

Microsoft Office, Windows a ďalší softvér doslova „za babku“. Neváhaj využiť ďalšie zľavy na Godeal24.com

Kúpa originálneho softvéru nebola nikdy výhodnejšia! Pri nákupe na Godeal24.com môžeš ušetriť desiatky, ba až stovky eur.

Nechcete za softvér utrácať nezmyselné desiatky eur, či sa jednoducho nechcete viazať a každý mesiac nezmyselne vyhadzovať peniaze za predplatné služby? Siahnite po originálnom softvéri na stránkach Godeal24.com, kde nájdete najpopulárnejšie softvérové nástroje za tie najnižšie ceny na trhu! Kúpou doživotného digitálneho licenčného kľúča môžete ušetriť desiatky, či stovky eur.

Bezpečný nákup a okamžité dodanie

Mimoriadne nízke ceny originálneho softvéru môžu, prirodzene, vyvolávať obavy. Pri nákupe na Godeal24.com sa však nemusíte obávať žiadnych problémov. Všetky digitálne licencie na stránkach tohto predajcu sú 100% originálne a preverené, pričom predajca garantuje ich pôvod. Pri kúpe sa nevystavujete žiadnemu riziku, keďže si požadovaný softvér stačí stiahnuť z originálnych stránok ich výrobcu a následne ho iba aktivovať pomocou zakúpenej digitálnej licencie. V prípade akýchkoľvek problémov však má predajca k dispozícii 24/7 podporu na adrese support@godeal24.com, vďaka čomu je zabezpečený aj doživotný predajný servis.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Office za tie najnižšie ceny na trhu!

Windows 10 Pro už od 7,15 eur!

Nakúp viac a ušetri! Windows a Office balíčky s kupónom „SGO62“

Až 50% zľava na ďalšie verzie Windows a Office s kupónom „SGO50“

Ďalšie PC nástroje za najlepšie ceny!

Ako prebieha nákup na stránkach Godeal24.com?

Kúpa digitálnej licencie prostredníctvom predajcu Godeal24.com je mimoriadne rýchla, jednoduchá a najmä bezpečná. Na stránkach predajcu si stačí vybrať požadovanú licenciu a následne pristúpiť ku vyplneniu dodacích informácií a prípadne zadať vybraný zľavový kupón. V ďalšom kroku je nutné zvoliť platobnú metódu, pričom pre maximálnu bezpečnosť a jednoduchosť odporúčame zvoliť platobnú bránu PayPal. Po úspešnom zaplatení objednávky bude v priebehu niekoľkých minút doručené na zadanú emailovú adresu potvrdenie o zaplatení spoločne s vašim digitálnym licenčným kľúčom. Ten stačí aktivovať priamo v požadovanom softvéri na vašom  zariadení. Samozrejme, v prípade akýchkoľvek problémov neváhajte kontaktovať spomínanú 24/7 podporu na adrese support@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close