SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft – Cortana bude na zariadení Surface Phone pracovať oveľa lepšie, ako na Androide

Informácií o nadchádzajúcom zariadení Surface Phone zatiaľ neuniklo mnoho, no už teraz si väčšina z nás predstavuje skladacie zariadenie s dvomi obrazovkami, ktoré by malo patriť do rodiny Surface a tým pádom by sa malo niesť aj v špecifickom dizajnovom štýle. Microsoft ale jeho existenciu doteraz oficiálne nepotvrdil, no pred pár hodinami sa jeden zo zamestnancov podpory pre Cortanu na oddelení Microsoftu v Číne trošičku preriekol. Odpovedal na otázku zákazníka a nechcene potvrdil existenciu tohto „mýtického“ zariadenia.

Zamestnanec sa to snažil zachrániť na poslednú chvíľu

Otázka bola položená na stránke Zhihu a jej autor sa prostredníctvom nej sťažoval na zlú integráciu digitálnej asistentky Cortana na Androide. Zamestnanec Microsoftu po chvíli odpovedal, že je všetko spôsobené nedostatkom povolení operačného systému a následne dodal, že sa teší na dokonalú Cortanu na budúcom zariadení Surface Phone. Odpoveď zamestnanca bola následne upravená tak, že na koniec bola pridaná fráza „ale nevieme, či nejaký Surface Phone vôbec bude“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pravdepodobne sa nejedná o preklep

Samozrejme, chybovať je ľudské a každý z nás sa môže pomýliť, aj pri písaní oficiálnej odpovede na fóre Microsoftu. Nejedná sa ale o gramatickú chybu alebo obyčajný preklep. Zamestnanec musel byť buď hrozne optimistický človek, tak ako mnoho našich fanúšikov, alebo o zariadení Surface Phone vie dostatok informácií a spoločne s nami sa teší na jeho príchod. Len aby bolo jasno, nejedná sa o žiadne obyčajné oddelenie Microsoftu, ale odpoveď bola odoslaná priamo z ázijskej centrály Microsoftu, ktorá je určená pre výskum.

Je dosť možné, že zamestnanec za prípadné odhalenie informácií dostal padáka, no v jeho prípade by mohol byť Satya Nadella trošku zhovievavejší, pretože tento zamestnanec touto správou potešil určite viac fanúšikov Microsoftu, ako jeho samotný nie moc slávny riaditeľ.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close