SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Microsoft Autheticator zjednotí dvojfázové prihlasovanie, konečne!

Microsoft prostredníctvom svojho blogu niekoľko dozadu oznámil dostupnosť novej aplikácie Microsoft Authenticator, ktorá bude dostupná od 15. augusta pre Windows 10 Mobile zariadenia.

Aplikácia kombinuje to najlepšie z jej „predchodcov“ – Microsoft totiž týmto krokom zjednocuje autentifikačné služby pod jednu strechu. Inými slovami po novom už nebudete potrebovať na overovanie vašej identity dva rôzne prístupy, Microsoft account a Azure AD account. V praxi to teda znamená, že všetko vyriešite z prostredia jednej aplikácie, a zároveň pribudnú aj ďalšie novinky. Medzi nimi nájdeme napríklad zjednodušené prostredie aplikácie, overenie a potvrdenie prístupu z notifikačnej lišty, pre iOS a Android zariadenia pribudne možnosť prihlasovania sa prostredníctvom odtlačkov prstov, podpora pre firemných zákazníkov prostredníctvom certifikátov namiesto hesiel,…

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft Authenticator aplikacia pre windows 10

Ďalej v rámci blogu, v ktorom Microsoft informoval o dostupnosti aplikácie sa dočítate, že Azure Autheticator bude automaticky aktualizovaný a existujúce účty budú aktualizované vez potreby vášho zásahu. Čo sa týka Microsoft účtov tak tie dostanú notifikáciu o dostupnosti aplikácie na stiahnutie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close