Spravodajstvo

Lumia Storyteller aktualizovaný

Microsoft nezaháľa ani v predvianočnom čase, a v posledných dňoch nám prináša výrazný update obľúbenej interaktívnej galérie pod názvom Lumia Storyteller. Jedná sa o verziu 4.0. Zmeny sú pomerne výrazné čo sa týka vzhľadu aplikácie, tak aj jej rýchlosti a stability. Najzásadnejšími zmenami sú:

– zmena náhľadu fotografií a albumov, ktorá sa viac približuje natívnej galérií

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

– pozadie už nie je biele, ale čierne

– zobrazenie fotografií na pohyblivom glóbuse

– vylepšené zobrazenie polohy zhotovenia fotografie na mape

– pridaná možnosť zdieľať svoje udalosti na novom webe lumiastoryteller.com

Aplikáciu sme otestovali, a musíme tento update zhodnotiť pozitívne. Pohyb v galérií je plynulejší, a vďaka grafickým zmenám lepšie zapadá do prostredia OS. Jediným nedostatkom, ktorý sme zaznamenali je nefunkčnosť tlačidla upraviť fotografiu, ktoré sa zobrazuje pri zobrazení jednej fotografie. Veríme však, že tento drobný nedostatok autori čo najskôr opravia.

Aplikácia je dostupná v store zdarma exkluzívne pre Lumie.

Aplikácia Lumia Storyteller automaticky usporiada všetky vaše fotografie, videá a pohyblivé fotografie do skupín a vytvorí tak jednotlivé udalosti.

Na svojej časovej osi môžete prezerať a upraviť svoje udalosti, potom ich zobraziť a zdieľať s priateľmi vo forme videí s udalosťou alebo interaktívnych webových stránok. Fotografie a videá môžete navyše aj triediť podľa polohy, pridávať k nim titulky a vytvárať zoznamy obľúbených. Okrem toho môžete pri prezeraní fotografiu oddialiť, aby ste na mape videli, kde ste ju vytvorili.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close