SpravodajstvoZariadenia

Lenovo predstavuje novú rodinu notebookov IdeaPad

Lenovo v týchto dňoch oznámilo svoju úplne novú rodinu notebookov IdeaPad. IdeaPad 720, 520 a 320 a IdeaPad 720S, 520S a 320S v S (tenkých) konfiguráciách a 14-palcový a 15-palcový Lenovo Flex 5 je šesť nových ohlásených notebookov. Lenovo výrazne zlepšilo dizajn týchto notebookov, vďaka čomu majú teraz sviežejší a modernejší vzhľad. Zaoblené okraje vytvárajú hladké čisté čiary, zatiaľ čo šikmá predná hrana umožňuje ľahšie otvorenie veka.

IdeaPad 720 S

Model je vyrobený z prvotriedneho eloxovaného hliníkového puzdra pre nádherný, ultratenký profil. Tiež tu nájdete prepracované rozloženie klávesnice pre lepší zážitok z písania. Užší rámček poskytuje optimalizované zobrazenie a Precision Touchpad zasa skvelý vstupný zážitok. Môžete si vybrať konfiguráciu s najnovším procesorom Intel Core i7, Thunderbolt 3 alebo 1 TB PCIe SSD. Dodáva sa tiež s voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov a podporou systému Windows Hello pre okamžité prihlasovanie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

IdeaPad 520 S a IdeaPad 320 S

Tento krásavec je len 19,3 mm tenký a IdeaPad 320S zasa obsahuje infúzny kryt pre jemný kovový dotyk. IdeaPad 520 alebo 520S je tiež možné nakonfigurovať až na procesory Intel Core i7 so siedmymi generáciami a grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX, voliteľnou podsvietenou klávesnicou, voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov a podporou Windows Hello pre okamžité prihlasovanie.

Zdroj: blog.lenovo.com

Lenovo Flex 5

Tento model je najnovší notebook typu 2 v 1 so 14 a 15 palcovou dotykovou obrazovkou. Má 360 stupňový pánt, vďaka čomu ho môžete použiť v štyroch odlišných režimoch (notebook, stojan, stan a tablet). Flex 5 sa teraz dodáva s úzkymi rámami a zdokonaleným dizajnom. V jeho útrobách sa skrýva procesor Intel Core 7. generácie, grafická karta Nvidia GeForce 940MX a môžete si tu tiež zvoliť 4k UHD IPS displej. Podporuje tiež funkcie Windows 10, ako je Windows Ink with Pen alebo čítačka odtlačkov prstov pre Windows Hello pre podporu prihlásenia.

Zdá sa, že ide o celkom peknú rodinu notebookov. Stačí si už len vybrať podľa svojich preferencií. Výber je naozaj široký. Dostupnosť, farebné kombinácie a ceny jednotlivých modelov si môžete pozrieť na blogu Lenovo.

Zdroj: blog.lenovo.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close