Sponzorovaný obsah

Štýlové Smart Watch K88H s množstvom inteligentných funkcií môžeš aktuálne získať iba za 35,99 eur

Rozmýšľaš nad kúpou inteligentných hodiniek, no aj ty patríš medzi klasikov, ktorí si potrpia na štýlovom dizajne? Smart Watch K88H sú v tom prípade presne ten typ inteligentných hodiniek, ktoré hľadáš. Hodinky K88H sú spojením najmodernejších technológií a starej klasiky. 

Inteligentné hodinky K88H aktuálne nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kvalitné a moderné prevedenie

Inteligentné hodinky K88H hneď na prvý pohľad upútajú svojim klasickým remienkom (koža/oceľ), ktorý je doplnený o moderný dotykový IPS displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Kožený, poprípade oceľový remienok pritom dokonalé sedí na zápästí, takže je vhodný aj na viac fyzicky náročné aktivity. Displej hodiniek je pritom vybavený až 6 predvolenými vzhľadmi ciferníkov, čím sa z vašich fitness hodiniek stanú behom sekundy hodinky vhodné do divadla.

Zdroj: Cafago

Smartfón Vám bude treba len vo výnimočných situáciách

Hodinky sú samozrejme vybavené bezdrôtovou technológiou Bluetooth 4.0, čiže s pripojením ku smartfónu nebudete mať žiadne problémy. Po spojením s telefónom môžete na hodinkách bezproblémovo prijímať hovory, čítať alebo písať správy, ako aj zobrazovať najnovšie notifikácie. Hodinky taktiež podporujú aj diaľkové spúšťanie fotoaparátu, ovládanie hudby, ako aj digitálnu asistentku Siri, vďaka čomu ani nemusíte siahať do vrecka po smartfón – jednoducho máte všetko potrebné na Vašom zápästí. 

Zdroj: Cafago

Perfektný prehľad o vašej fyzickej aktivite

Ako mnoho inteligentných hodiniek, aj hodinky K88H ponúkajú množstvo monitorov, senzorov a aplikácií, ktoré neustále dohliadajú na dostatok fyzickej aktivity používateľa. Hodinky nie len počítajú kroky, prejdenú vzdialenosť alebo spálené kalórie. Špeciálny senzor na vnútornej strane hodiniek Vám dokáže zmerať aj aktuálnu tepovú frekvenciu, vďaka čomu budete mať Váš tréning pod ešte väčším dohľadom. Senzory hodiniek sa ale nezameriavajú iba na dostatočnú fyzickú aktivitu, ale aj na kvalitu a dĺžku Vášho spánku. 

Zdroj: Cafago

Inteligentné hodinky K88H sú vynikajúcou zlatou strednou cestou, teda minimálne v prípade, ak ich objednávate zo zahraničia. Ich cena na e-shope Cafago.com spadla na historické minimum 38,32 eur, no v prípade využitia zľavového kupónu „EU0071“ ich cenu zrazíte na fantastických 35,99 eur. Kupón je pritom možné uplatniť v prípade všetkých farebných modelov. Pri dokončovaní objednávky nezabudnite do poznámky napísať správu “I want to send it through ZDP”. E-shop následne bude vedieť, že má byť zásielka poslaná špeciálne tak, aby sa zákazník vyhol ďalším zbytočným poplatkom, v tomto prípade možného doplácania DPH. 

Inteligentné hodinky K88H aktuálne nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube – China Unboxed)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close