Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

TIP REDAKCIE | Jumper EZpad 5SE, lacná alternatíva Surface Booku

Surface Book určite patrí medzi zariadenia, ktoré by chcel mať každý z nás doma, ale cenovka presahujúca 600 (v závislosti od modelu) to neumožňuje mnohým z nás, a práve preto dnes prichádzame s alternatívnym zariadením Jumper EZpad 5S, ktoré v sebe nesie viacero kompromisov oproti Surface Booku, ale stále sa jedná o zaujímavé zariadenie, ktoré sa nechalo inšpirovať práve spomínaným výrobkom od Microsoftu.

Jumper EZpad 5SE, lacná alternatíva Surface Booku

Jumper EZpad 5SE sa v otázke dizajnu jednoznačne nechal inšpirovať Surface Bookom. Ako môžete na obrázkoch nižšie vidieť, jedná sa takmer identickú kópiu ktorá prichádza v striebornom a v kovovom prevedení so zadným stojanom, ktorý je možné nastaviť do viacerých polôh.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

jumper-ezpad-klon-surface-booku_1 jumper-ezpad-klon-surface-booku_2 jumper-ezpad-klon-surface-booku_3

Prejdime však teraz k dominante tohto zariadenia, ktorou je jednoznačne veľký 10.6“ displej od Samsungu s rozlíšením 1920 x 1080 bodov, ktorý verne zobrazí každý detail. Zároveň displej disponuje aj IPS technológiou, ktorá sa stará o verné zobrazenie obrazu z každého uhla.

Zároveň na prednej (ako aj zadnej) strane nájdeme implementovanú kameru s rozlíšením 2MP, ktorá poslúži plnohodnotne na video hovory, ale aj na zachytenie „núdzovej fotografie“.

jumper-ezpad-klon-surface-booku_4

Ďalej, zariadenie disponuje ako je tomu aj pri Surface Booku aj inteligentným stylusom, s ktorým dokážete na displej písať ako na „papier“ čo určite oceníte či už pri zapisovaní poznámok v škole alebo na porade.

O chod systému sa stará procesor od známeho výrobcu Intel – Cherry Trail Z8300 Quad Core s taktom až do 1.84 GHz s technológiou Turbo Boost, ktorá zabezpečuje automatické pretaktovanie procesora závislé od vyťaženosti zariadenia. Výsledkom toho je vyššia výdrž batérie, ktorá dostala slušnú kapacitu 6600 mAh. O bezproblémový chod multitaskingu sa vám postará operačná pamäť, ktorá dostala slušnú nádielku vo veľkosti 4GB (DDR3), ktorej sekunduje veľkokapacitný úložný priestor  64GB s možnosťou jej rozšírenia. O graficky náročnejšie aplikácie či hry sa zase stará integrovaná grafická karta Intel HD.

jumper-ezpad-klon-surface-booku_5 jumper-ezpad-klon-surface-booku_6

Čo sa týka konektivity výrobca myslel v princípe na všetko čo v dnešnej dobe využívame. V zariadení nájdeme od klasických konektorov ako sú 3.5 jack, cez USB 3.0, DC Jack, Mini HDMI až po dock vďaka ktorému premeníte zariadenie v malý prenosný počítač pro pripojení klávesnice.

jumper-ezpad-klon-surface-booku_7

Zariadenie prichádza s operačným systémom Windows 10, ktorá je zhodná s tou na desktope avšak s možnosťou prepnutia do tablet módu. K zariadeniu jednoznačne odporúčame zadovážiť si aj klávesnicu, ktorú nájdete na tomto odkaze.

Video pohľad na zariadenie Jumper EZPadSE

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close