APLIKÁCIE A HRY

Jankov TIP na podarenú hru: Public Transport Simulator

Dnes vám predstavím skvelú oddychovku na voľný čas. Nie je to žiadna akčná strielačka, ani iná akčná hra, ale simulátor, ktorý sa výrazne odlišuje od obdobných hier. Konkrétne sa bude jednať o vydarenú hru Public Transport Simulator.

V čom vyniká táto hra oproti iným? V grafike, fyzike modelov a ovládateľnosti autobusov. V hre máte na výber z 13 modelov áut máte tam taxíky, autobusy, jeden mikrobus a pár terénnych áut, či nejaké to športové.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

transport
Hra obsahuje denné mesto, nočné mesto, vidiecke cesty a tréningový areál. Každá časť obsahuje 12 misií a na každý druh auta sú iné. Napríklad autobusy naberajú cestujúcich na zastávkach, taxíky zas naberú zákazníka a odvezú na určené miesto a športové či terénne autá sa pretekajú cez čekpointy v stanovený čas.

Hra je zdarma, ale s reklamami, čo si vybralo daň na dlhšom odomykaní rôznych výhod. Tým sa dostanem k možnostiam vylepšení. V hre zbierate za správne prejdenú misiu XP body, ktoré vám odomykajú vylepšenia, napríklad malý tuning či iné farby áut. Avšak dávajte si pozor aby vám tieto ťažko zarobené XP body neodbúdali počas misií čo sa stáva napríklad keď na križovatke prejdete na červenú alebo na prechode zrazíte chodca. Tiež body môžete stratiť aj pri rýchlej jazde, totiž cestujúci vám môžu buď vypadnúť z taxíka alebo padať zo stoličiek v autobuse a za to tiež strácate XP body. Vyzerá celkom zaujímavo, čo poviete?

transport
Hra obsahuje aj mikronákupy, napríklad ja som si odomkol všetky misie a dokúpil dvojité XP. Keď urobíte nákup zmiznú vám aj reklamy.

Podľa vyjadrenia vývojára na FB už za chvíľu spustí nový update ktorý opraví drobné chyby, pribudne aj nová trať a kĺbové autobusy.

Určite tento simulátor odporúčam, stojí za vyskúšanie.

transport
Public Transport Simulator – po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Za novinku ďakujeme Jankovi Krásnemu

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close