Staň sa jedným z nás

wewantyou

Vosveteit.sk je technologický portál, ktorý prináša každý deň aktualizované spravodajstvo zo sveta technológií a IT. Samotný portál vznikol v roku 2014 ako WPmania.eu a neskôr fungoval pod značkou WindowsCentrum.sk. Od júla 2018 funguje pod značkou Vosveteit.sk. Denne si nás prečíta 3000 až 4000 unikátnych čitateľov.

Koho hľadáme?

Hľadáme človeka, ktorý má záujem o IT oblasť, rád píše a nebojí sa nových výziev. Ak si myslíš, že na to máš, tak nám pošli ukážku svojho článku na e-mail info@vosveteit.sk  a následne ťa budeme kontaktovať s ďalšími inštrukciami.

Na oplátku ti vieme poskytnúť kladnú referenciu (potvrdenie o stáži) a možnosť podieľať sa na tvorbe jedného z najväčších technologických portálov na Slovensku. Zároveň ak študuješ tak ti vieme poskytnúť aj mzdu 1,50€ za článok. Študenti si u nás zarobia v priemere 120€ – 150€ mesačne za 40 až 60 hodín práce z domu (nevyhnutná je dobrá znalosť anglického jazyka). Čerešničkou na torte je, že sa dostaneš k viacerým zariadeniam, ktoré budeš môcť otestovať.

Okrem šikovného redaktora hľadáme aj špecialistu na PPC reklamu, ktorý bude mať na starosti primárne správu kampaní, vrátane vytvárania virálneho obsahu na FB a iných sociálnych sieťach (napr. vtipné obrázky) a PR článkov. Správca kampaní by mal mať analytické zručnosti, mal by vedieť z exportu dát povedať na aké PR články sa máme sústreďovať a zároveň by mal zvládať nastaviť PPC kampane. Základná mzda je 50€ + variabilná zložka, ktorá pozostáva z podielu celkového obratu.

Ak ťa ponuka zaujala tak sa nám ozvi na e-mail  info@vosveteit.sk a do predmetu správy uveď „Správca PPC kampaní“ a napíš nám niečo o svojich skúsenostiach.

PS: ak si nenašiel medzi ponúkanými pozíciami tú svoju a myslíš si, že by si bol pre nás prínosom tak neváhaj a ozvy sa nám. Pre šikovných ľudí, ktorí prinášajú pridanú hodnotu miesto vždy nájdeme.

 

Zobraziť komentáre
Close
Close