Sponzorovaný obsahZariadenia

TIP REDAKCIE | Herný tablet Cube i7 v 28% zľave!

Cube pre nás nie až tak známy výrobca smartfónov či tabletov predstavil nedávno zaujímavý prístroj nesúci označenie i7 Book 2in1 Tablet PC, ktorý poteší hlavne nadšencov moderných technológií s poriadnym výkonom.

Cube i7 – displej nezvyčajnej veľkosti – 10.6“

Zariadenie prichádza s nezvyčajnou veľkosťou displeja – 10.6“, ktorého dominantou je jeho rozlíšenie 1920 x 1080 bodov s podporou tehcnológie IPS, poskytujúcou skvele pozorovacie uhly.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako môžete ešte na obrázku nižšie vidieť, tak nad displejom sa nachádza kamera s rozlíšením 2 MP, ktorá vám poslúži napr. na Skype hovory (rovnaká kamera je aj na zadnej strane zariadenia).

cube-i7-dizajn

Cube i7 – výkon zariadenia

Cube i7 má dostatok výkonnú na rozdávanie. V jeho útrobách sa totiž nachádza procesor Intel Skylake Core m3-6Y30 Dual Core s taktom od 0.9GHz, až do  2.2GHz s podporou tehcnológie Turbo Boost zabezpečujúcou zabezpečenie výkonnú na základe aktuálnej činnosti tabletu. Výslekdom toho je, že v prípade ak nepotrebujete vysoký výkon tak zariadenie bude pracovať na nižšej frekvencií čim vám predĺži životnosť batérie, ktorej kapacita je 4300mAh. Procesoru Skylake sekunduje 4 GB operačnej pamäte RAM  (LPDDR3L), ktorá sa bude starať o plnohodnotný multitasking zabezpečujúci plynulý prechod medzi jednotlivými aplikáciami či hrami. Výrobca zakomponoval ďalej do prístroja vysokokapacitný úložný priestor s veľkosťou až 64 GB, ktorý je samozrejme možné rozšíriť o pamäťové kraty do veľkosti 128 GB. O grafický výkon sa vám zase bude starať HD Graphics 9. generácie.

Zariadenie vďaka svojmu výkonnú nie je určené len na kancelársku prácu, na ktorú je odporúčame aj dodatočné príslušenstvo ako je klávesnica či dotykové pero, ktoré využijete hlavne pri úprave excel súborov, textových dokumentov či pri príprave prezentácií, ale poradí si aj s novšími hrami (viď video  na spodku článku od 15 minúty).

cube-i7-podpora-dotykoveho-pera

Cube i7 – konektivita

Ako môžete nižšie na obrázku vidieť, i7-ička prináša slot pre podporu pamäťových kariet (s kapacitou do 128 GB), najnovší USB sloty Type – C slúžiaci na rýchle nabíjanie zariadenia (nájdeme ho napríklad aj v Lumii 950), ako aj Micro USB 3.0, 3.5 jack pre pripojenie slúchadiel a dock – rozhranie pre pripojenie externej klávesnice, ktorá premení zariadenia v PC.

Samozrejmosťou je aj podpora Wi-Fi sietí či technológie Bluetooth vo verzii 4.0.

cube-i7-konektory

Windows 10 v 64 bitovej verzii

Zariadenie prichádza s predinštalovaným operačným systémom Windows 10 v 64 bitovej verzii, vďaka ktorému získate prístup k tisícom aplikácií vo Windows obchode od tých najpopulárnejších a najvyužívanejších ako sú Office, Word, …. a ďalšie až po tie menej záme. Mimochodom Cube i7 je možné teraz získať v 28% za zhruba 265 €!

Video pohľad na Cube i7 Book

nakupujem-button_1

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close