Spravodajstvo

Facebook pripravuje funkciu randenia

Keď sa obzrieme niekoľko mesiacov späť, konkrétne na koniec mája tak v tom čase prebehla internetom správa o tom, že Facebook plánuje priniesť separátnu aplikáciu na randenie.

Najnovšie správy však už nehovoria o separátnej aplikácii, ale o funkcii „Dating feature“, ktorá bude implementovaná priamo v Facebooku. S informáciami prišiel portál TechChrunch, ktorý sa odvoláva na zdroj priamo z Facebooku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nová funkcia randenia umožní používateľom si zapnúť funkciu „Dating feature“, ktorou dajú najavo v rámci svojej nástenky, že si hľadajú partnera. Tento stav následne uvidia všetci vaši priatelia. Používatelia však budú mať viacero možností prispôsobenia si toho čo o nich ostatní uvidia. Ďalšou zaujímavou funkciou by mali byť aj nové zobrazovanie špecifických skupín a udalostí, ktoré budú generované na základe toho čo o Vás Facebook vie s cieľom „spárovať“ vás s potencionálnym partnerom.

Facebook funkcia randenie
Zdroj: techcrunch.com

Následne ak nájdete potencionálneho partnera na základe podobných vlastností, tak ho budete môcť kontaktovať prostredníctvom Messengera alebo WhatSapp služby.

Zatiaľ sa však nevie či funkcia bude dostupná celosvetovo alebo len vybrané regióny a ani to či bude ohraničená vekovou hranicou. Momentálne podľa dostupných informácií funkcionalita aktuálne podlieha internému testovaniu. Následne by mala byť dostupná aj pre verejnosť.

Zdroj: TechChrunch, úvodný obrázok: Pexels.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close