SpravodajstvoWindows

Ešte pred oficiálnym vypustením Creators Update je tu prvý Redstone 3 Build

Windows 10 Creators Update, alebo Redstone 2 už pomaly, ale isto sa blíži ku koncovým používateľov (11. apríl), a v týchto dňoch spoločnosť začala uvoľňovať hneď ďalšiu veľkú aktualizáciu pod kódovým označením  Redstone 3.

Microsoft pre vývojárske vetvy uvoľnil nový Build 16170, ktorý je prvým Redstone 3 zostavením pre Windows 10.  Podľa číselného označenia sa jedná o výrazný skok z Buildu 15063 na 16170 čo by mohlo indikovať výrazne zmeny, ale nie je tomu tak. Aktualizácia po pravde neprináša nič prelomové alebo niečo prečo by ste museli opúšťať aktuálne verzia vášho systému.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Redstone 3 aktualizácia by mala v budúcnosti priniesť viacero prelomových noviniek od úplne nového kódovacie dizajnového jazyka, ktorý by mal prevetrať všetky aplikácia v rámci systému, OneDrive Placeholder (možnosť prehľadávanie OneDrive účtu cez Prieskumníka bez toho, aby ste museli mať stiahnuté dáta v PC), MyPople funkciu  a ďalšie.

V každom prípade je možno dnes aj dobre, že spoločnosť nepriniesla v rámci tejto aktualizácie žiadne výraznejšie novinky, tie by totiž mohli zatieniť Windows 10 Creators Update aktualizáciu.

Zdroj: Windows Blog, Vlastný (obrázok)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close