BezpečnosťSpravodajstvo

Dostávajte aktuálne informácie pomocou WhatsApp od WHO ohľadne COVID-19

WHO spúšťa službu, prostredníctvom ktorej môžete dostávať aktuálne informácie ohľadne koronavírusu COVID-19. Dostupná je cez WhatsApp.

Spolu s prepuknutím koronavírusu COVID-19, ktorý aktuálne plní plátky viacerých médií vzniká aj veľa správ, ktoré sú zavádzajúce či neúplné. Hoci  technologickí giganti ako Google, Microsoft, Facebook a ďalší, sa postavili voči tomuto problému tým, že uprednostňujú viac autoritatívny obsah, tak ich snaha nedokáže kompletne zabrániť šíreniu nepravdivých správ. K tejto iniciatíve sa teraz pripája aj WHO prostredníctvom platformy WhatsApp.

Dostávajte aktuálne informácie

WHO prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľala informáciu, že ak chcete dostávať na pravidelnej báze informácie priamo od nich, tak je potrebné pridať si do kontaktov telefóne číslo +41 79 893 18 92 a poslať správu „Join“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Následne Vám príde automatická odpoveď, v ktorej sa píše, že ak chcete dostávať aktuálne informácie, tak musíte odoslať späť emotikon alebo číslo vybranej sekcie. Následne budete dostávať na pravidelnej báze zvolené informácie. Sekcií je celkovo 8 (Aktuálne čísla, Ako sa ochrániť, Otázky a odpovede, Dezinformácie,…).

WHO_informacie o COVID-19
Zdroj: Vosveteit.sk

Okrem iného Vám odporúčame sledovať aj oficiálny stránky WHO, kde nájdete tie najviac presné informácie.

Via gsmarena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close