ŠPEKULÁCIE | Dočkáme sa Surface Phone zariadenia? Údajne príde už budúci rok

Zdroj: NokiaPowerUser

Surface Phone, alebo mýtus ktorý fanúšikov Windos Phone zariadení drží v napätí už nejaký ten piatok. Viackrát oznámená zariadenie, od ktorého mnohí čakajú prevrat na poli Windows Phone sa mnohokrát odďaľovalo, výsledkom čoho je, že  mnohí už prestávajú veriť v jeho existenciu aj napriek nepriamym náznakom predstaviteľov Microsoftu (najmä Terryho) hovoriacich o novej generácií chytrých smartfónov.

Internetový portál NokiaPowerUser prišiel s informáciami, ktoré hovoria o tom, že novo predstavená séria produktov Surface (Surface Studio, Surface Dial a Surface Laptop) by mala tvoriť príslušenstvo práve k spomínanému Surface Phone zariadeniu, konkrétne reč je o doteraz predstavenom, ale neukázanom Surface Laptopu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Údajne by sme sa ho mohli dočkať v druhej polovici budúceho roku spolu s predstavením Redstone 3 aktualizácie, ktorá má byť aj jedným z dôvodov odkladania uvedenia toho zariadenia na trh. Mimochodom Surface Phone by mal  v kombinácii s Surface Laptopom a funkcionalitou Continuum vytvoriť takmer plnohodnotný desktop.

Veríte ešte v Surface Phone zariadenia, alebo je to pre vás už skôr len „mýtus“?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre