AppleSpravodajstvo

Dočkáme sa nového iPhone 13 Mini, hoci predaje zriadenia iPhone 12 Mini nepresvedčili?

Apple podľa všetkého Mini verzii zariadeniu iPhone dá ešte jednu šancu.

Začiatkom tohto mesiaca obehli technologický svet správy, že spoločnosť Apple zredukovala výrobu zariadenia iPhone 12 Mini. Ide o smartfón, ktorý mal zaujať hlavne ľudí bažiacich po kompaktnom smartfóne. Podľa aktuálnych čísiel však predaje nenaplnili očakávania spoločnosti, a tak Apple svoje výrobné kapacity sústredil na iné modely. Len pre zaujímavosť, predaje iPhone 12 Mini podľa publikovaných správ predstavovali len 12% predajov zo všetkých predaných zariadení spoločnosti.

Skúsi to Apple ešte raz so zariadením iPhone 13 Mini? Údajne áno!

Najnovšie správy, na ktoré poukazuje portál laptopmag.com, poukazujú na to, že Apple to s Mini modelmi smartfónov ešte nezabalil. Podľa všetkého totiž spoločnosť aktívne pracuje na novej generácii iPhone 13 Mini.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Portál s odvoláva na známe YouTubera, Jona Possera, ktorý je v Apple komunite dobre známym. Dôvodom je, že aktívne monitoruje dianie okolo spoločnosti pričom častokrát sa dostane aj ku zákulisným informáciám. Ten hovorí, že v tomto roku je možné, že Apple nepredstaví iPhone SE. Dôvodom tohto kroku má byť, že ide o priameho konkurenta pre model Mini, ktorý negatívne vplýva na predaje zariadenia Mini. Rovnako, iPhone SE je cenovo dostupnejší v dôsledku čoho sa stal dominantnou možnosťou vstupu do ekosystému Apple.

Riešením pre Apple, aby zvýšil predaje modelov Mini, bude prestať ponúkať iPhone SE, ktorý je veľmi populárny. Obzvlášť o zaujímavú voľbu ide pre spotrebiteľov, čo majú radi menší telefón kvôli ľahkému použitiu jednou rukou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close