ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYAutáSpravodajstvo

Do Android Auto prichádza užitočná funkcia. Využijete ju? My áno!

Roztrhlo sa vrece s používateľmi, ktorí hlásia novú funkciu v službe Android Auto. Patríte medzi vyvolených aj vy?

Služba Android Auto sa teší veľkej obľube. Dôvodom je, že dokáže premeniť obrazovku auta v multimediálne centrum, prostredníctvom ktorého môžeme pristupovať k rôznym mobilným aplikáciám. Ako sme už zvyknutí, tak Google plynúcim časom pridáva do služby nové funkcie.

Funkcie ako také, sú však zavádzané postupne. Google ich najprv uvoľní pre malú časť testerov a neskôr, ak fungujú ako majú, tak ich sprístupni pre širšie spektrum používateľov. Jednou z takýchto funkcií, o ktorej sme mohli v minulosti už počuť, je skratka, prostredníctvom ktorej môžeme spustiť hudbu, podcasty a ďalší audio obsah. Na tému upozorňuje portál androidpolice.com, ktorý sa odvoláva na Reddit.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Návrhy audio obsahu sú zjavne inteligentné

Ako upozorňuje portál Androidpolice.com, tak návrhy na audio obsah sú zjavne inteligentné. Znamená to, že vychádzajú z našich návykov počúvania hudby, podcastov a podobne. Rovnako treba uviesť, že návrhy na obsah nepochádzajú len z aplikácie YouTube Music, ale aj z aplikácie Spotify. Nižšie na snímkach si môžete pozrieť, ako táto funkcia vyzerá v praxi.

Je to malá, no celkom užitočná vychytávka, ktorá ešte viac spríjemní chvíle strávené v aute. Čo sa týka distribúcie funkcie pre používateľov, tak dnes nevieme, kedy bude dostupnou pre všetkých. Zdá sa však, že podľa fóra Reddit, je táto funkcia aktívne uvoľňovanou pre ďalších a ďalších používateľov. Doposiaľ ňou disponovala totiž len malá vzorka používateľov. Preto, ak funkciu ešte neevidujete, tak je to pravdepodobne len otázka najbližších dní, kedy sa to zmení.

Ak patríte medzi šťastlivcov, ktorí už získali prístup k funkcii, tak v spodnej časti displeja sa zobrazí ikona noty, ktorá vás vyzve, aby ste si pozreli niektoré odporúčané skladby, podcasty a podobne.

Máte funkciu už dostupnú? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close