Ďalší bleskový výpredaj softvéru je tu! S Godeal24.com môžeš pri kúpe Windows a Office ušetriť desiatky eur

Originálny Windows 10 Pro za neskutočných 6,12 eur alebo Office 2021 už od 13,05 eur? Zľavové tornádo na Godeal24.com je v plnom prúde.

godeal24 flash sale-min
Zdroj: Godeal24.com

Nenechaj si ujsť ďalšiu porciu zliav na originálny softvér dostupný na stránkach Godeal24.com. Originálne licenčné kľúče pre tie najpopulárnejšie softvérové riešenia nájdeš na stránkach tohto online predajcu doslova „za babku“. I keď až nepochopiteľne nízke ceny môžu pri nákupe vyvolávať obavy, no pri nákupe na Godeal24.com sa naozaj nemáš čoho obávať. Predajca totižto garantuje originalitu a pôvod všetkých digitálnych licencií, či už hovoríme o softvérových nástrojoch ako Office, operačnom systéme Windows alebo ďalších populárnych softvérových nástrojoch. Licencie zároveň nie sú nijako časovo obmedzené a vo všetkých prípadoch ide o „doživotné“ licencie s pravidelnými aktualizáciami a prípadnou zákazníckou podporou zo strany predajcu.

Obmedzená ponuka: Originálny Office 2021 už od 13,05 eur!

Windows 10 stále kraľuje rebríčku najpoužívanejších operačných systémov. Vďačí za to stabilite jednotlivých verzií, vychytaným chybám a bugom po rokoch vývoja a najmä širokej škále funkcionalít, ktoré bezproblémovo spĺňajú nároky väčšiny používateľov. V oficiálnej ponuke spoločnosti Microsoft by ste však tento obľúbený systém už hľadali márne. S Godeal24.com však môžete po originálnej verzii Windows 10 siahnuť stále, pričom cenovka systému je na úrovni iba neskutočných 6,12 eur. Skvelou správou je, že túto systémovú verziu je stále možné bezplatne aktualizovať na najnovší Windows 11, čo určite poteší nejedného záujemcu, ktorý by chcel ušetriť ďalšie euro navyše.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Windows 10 a Windows 11 za tie najnižšie ceny!

Cenovo zvýhodnené balíčky Windows + Office

Až 50% zľava s kupónom „SGO50“ na ďalšie verzie Windows a Office

Ďalšie softvérové nástroje za najlepšie ceny

Ako sme už naznačili v úvode, nákup na stránkach Godeal24.com je mimoriadne bezpečný. Pri nákupe sa nemusíš obávať originality jednotlivých licencií a prípadných problémov. Za všetko hovoria aj skvelé recenzie predajcu Godeal24.com ako aj až 98% rating na stránkach TrutPilot. V prípade výskytu akýchkoľvek problémov je zo strany predajcu poskytnutá 24/7 podpora na adrese service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre