Sponzorovaný obsahSpravodajstvoZariadenia

Hľadáte šikovné zariadenie s podporou 3G či telefonátov? Cube Talk 11 3G Phablet!

Hľadáte šikovný tablet, ktorý vás nebude stáť „majlant“ a zároveň vám prinesie zaujímavé funkcie? Práve ste ho možno našli, Cube Talk 11 3G Phablet, ktorý vás v zľave 49 % vide len 85 eur!

Cube Talk 11 3G Phablet – špecifikácie zariadenia

Samotný tablet, resp. phabet prichádza so štvorjadrovým procesorom MTK8321 s taktom 1.3 GHZgrafickým procesorom Mali-400MP. O Multitasking sa vám bude starať 1 GB operačnej pamäte RAM, ktorý na jednej strane zvládne všetky základne, ba aj mierne náročnejšie úlohy, ale na druhej strane nemožno od nej očakávať multitasking hodný laptopu či desktopu. Operačnej pamäti bude sekunduje úložný priestor s kapacitou 16 GB, ktorý dnes už nie je „terno“, ale na druhej strane poteší podpora SD kariet, vďaka čomu   vás nedostatok pamäte vôbec nemusí zaskočiť.
Cube Talk 11 3G Phablet recenzia_2

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na prednej strane nájdete displej s technológiou IPS a s rozlíšením 1366 x 768 bodov, ktorý ponúka skvelé pozorovacie uhly. Poteší tak isto podpora gest, ako je napríklad 5 dotykov súčasne.

Čo sa týka fotoaparátu, tak hoci zariadenie neslúži primárne na zachytenie fotografií tak v Cube Talk 11 nájdeme 5 MP na zadnej strane samozrejme s podporou Autofocus, na prednej strane zariadenia zase nájdeme 0,3 MP fotoaparát, ktorý poslúži na video hovory napríklad cez aplikáciu Skype.

Ale čo je výnimočné na tomto zariadení je práve podpora 3G a to hneď pre dve SIM karty, vďaka čomu môžete ostať online v každej situácií. Táto funkcionalita poteší hlavne ľudí ktorí tablet využívajú skutočne naplno, napríklad pri práci s dokumentmi využívajúcich cloudové služby, komunikácie s partnermi atď. čo s kombináciou klávensice môže zo zariadenia spraviť plnohodnotné zariadenie slúžiace nie na bežné úlohy, ale poskytne aj nadštandardné funkcie.

Cube Talk 11 3G Phablet recenzia_3

Ďalej, ako na obrázku nižšie môžete vidieť zariadenia prichádza v ultra tenkom prevedení – necelých 0,91cm. Na bočných hranách zariadenia nájdete klasické tlačidlá od blokovania, resp. vypínania tabletu, cez ovládanie hlasitosti, až po sloty pre SIM karty, pamäťovú kartu, Micro USB Slot a 3,5 jack.

Cube Talk 11 3G Phablet konektivita

Video pohľad na zariadenie Cube Talk 11 3G Phablet

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close