Sponzorovaný obsahWindowsZariadenia

Cube to na GearBest.com roztočil. Ponúka vlajkovú loď už od 139 eur

Známy výroba tabletov Cube si pripravil v spolupráci s internetovým e-shopom GearBest.com mega akciu v rámci ktorej ponúka viacero zariadení pričom cena vlajkovej lode na poli Windows tabletov začína na nádherných 139 eurách. Poďme si teraz pozrieť na čo sa môžeme tešiť (celú ponuku nájdete na tejto adrese).

Cube iWork 10 Flagship Ultrabook Tablet

Cube iWork 10 Flagship Ultrabook Tablet je vlajková loď ktorá prináša kapacitný 10.1“ displej s FULL HD rozlíšením. Displej však nie je dominantou tohto zariadenia, ale jeho „útroby“ sú výnimočnými. Totiž  v zariadení tkvie procesor Intel Atom X5-Z8300 pracujúcim na takte až do 1.84GHz, ktorému sekunduje grafická karta Intel 8. generácie – LP 10, ktorá pracuje na frekvencií až do 600MHz. Inými slovami, tešiť sa môžete na hry ako sú Dota 2, Leage Of Legends a ďalšie herné „návykovky“. Mimochodom o multitasking sa bude starať operačná pamäť RAM o veľkosti 4GB DDR3L, ktorej sekunduje 64GB vnútornej pamäte s možnosťou jej rozšírenia o ďalších 128GB – zatiaľ celkom pekná pohoda, čo poviete?cube-iwork-10_2

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samozrejme, že výkon nie je všetko. Pri práci s tabletom ktorý je možné využívať aj ako externý notebook podstatnú úlohu zohrávajú aj ďalšie parametre ako je napríklad konektivita či batéria. V rámci konektivity výrobca myslel na populárny USB konektory Type – C, ktorý nie len že slúzi na rýchly prenos dát (10x rýchlejší ako USB 2.0 či výrazne rýchlejšie nabíjanie batérie), ale aj na klasické sloty ako Micro USB, Micro HDMI a 3.5 jack. Mimochodom v spodnej časti zariadenia nájdete aj magnetický jack na pripojenie klávesnice. Čo sa týka batérie tak o jej výdrž nemusíte mať obavy, totiž v zariadení sa nachádza batéria o kapacite 7500mAh s ktorou precestuje bezproblémovo z hlavného mesta do Košíc a naspať.  

cube-iwork-10

Mimochodom, zariadenie nájdete v ponuke GearBest.com v zľave 61%, čo je ponuka ktorá sa neodmieta.

nakupujem-button_1

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close