SpravodajstvoXiaomi

CEO Xiaomi výzýva Redmi do duelu. Le Weibing, generálny riaditeľ Redmi výzvu prijal

Vedenie spoločnosti Xiaomi môžeme jednoznačne charakterizovať ako veľmi aktívne v oblasti komunikácie s fanúšikmi spoločnosti. Častokrát reaguje na dotazy fanúšikov, odpovedajú im na otázky či diskutuje o plánoch spoločnosti a podobne.

Najnovšie, CEO Xiaomi, Lin Bin prostredníctvom sociálnej siete Weibo vyzval dcérsku spoločnosť do priameho súboja, ktorý sa má týkať výkonnú vlajkových lodí oboch spoločností. CEO Redmi, Lu Weibing hodenú rukavicu zodvihol. Doslova napísal: „Sme pripravení“, upozorňuje na to portál Xiaomimagazine.com.

Xiaomi Redmi najvykonnejsie zariadenie
Via XiaomiMagazine.com

Tajná zbraň Redmi je pred dverami

Od spoločnosti Redmi sa očakáva, že už čoskoro predstaví jednu z najdostupnejších vlajkových lodí na trhu, ktorá by mala byť poháňaná procesorom Qualcomm Snapdragon 855 v kombinácii so 6GB RAM. Ostatné parametre, okrem fotoaparátu, sú zatiaľ schované pod rúškom tajomstva. V každom prípade pevne veríme, že priniesť ešte o niečo výkonnejšie zariadenie je v silách spoločnosti. Dôkazom toho môže pod značka Poco, ktorá takto rok dozadu priniesla najvýkonnejšie zariadenie svojho času na trhu Xiaomi PocoPhone F1 s cenovkou okolo 300€.

Zdroj: via Xiaomimagazine.com

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close